Pierwsze połączenie drukarki rejestrującej i komputera – terminal fiskalny marki Posnet

System sprzedaży może się składać z wielu urządzeń. Jednak jego podstawowymi elementami są najczęściej drukarka fiskalna oraz komputer lub terminal komputerowy, na którym zainstalowano oprogramowanie handlowo-magazynowe. Okazuje się jednak, że obydwa urządzenia mogą współpracować bez użycia kabli lub modułów komunikacji bezprzewodowej. Takie rozwiązanie oferuje terminal fiskalny Posnet Thermal HD – nowatorskie połączenie drukarki rejestrującej oraz komputera.

pckf-pierwsze-polaczenie-drukarki-rejestrujacej-i-komputera

Aranżacja stanowiska sprzedaży w punkcie handlowo-usługowym bywa poważnym wyzwaniem. Niekiedy wszystkie urządzenia muszą się zmieścić na niewielkiej przestrzeni. Co za tym idzie, jedną z zalet terminala fiskalnego widać już na pierwszy rzut oka. Urządzenie, w którym zintegrowano drukarkę rejestrującą i komputer, zajmuje po prostu zdecydowanie mniej miejsca. A na tym możliwości tego sprzętu się nie kończą. Połączono bowiem ze sobą dwie wysokiej klasy technologie – topową drukarkę Posnet oraz komputer wyposażony w podzespoły Intel.

Wydajny komputer w różnych konfiguracjach

Przedsiębiorca, który zdecyduje się na zamówienie terminala fiskalnego Posnet Thermal HD, będzie mógł dostosować parametry komputera do potrzeb swojej firmy. Innymi słowy, urządzenie jest dostępne z różną konfiguracją, m.in. procesorem Celeron 847, Core i3 3217 lub Core i5 3427. Co więcej, właściciel terminala może wybrać pojemność dysku twardego SSD – 64 bądź 240 GB – a także pamięć RAM: 2, 4 lub 8 GB. Tak wydajne podzespoły zapewniają przede wszystkim możliwość zastosowania praktycznie każdego programu sprzedażowo-magazynowego, jak również współpracę z popularnymi systemami operacyjnymi Microsoft Windows oraz Linux.

Wysokiej klasy drukarka fiskalna

Drugim elementem terminala fiskalnego jest znana drukarka rejestrująca marki Posnet. Thermal HD, bo o tym modelu mowa, to gwarancja kompleksowego zarządzania sprzedażą w punkcie handlowo-usługowym, który oferuje szeroki asortyment. Dzięki temu także terminal fiskalny pozwoli na obsługę nawet do 250 000 pozycji w bazie PLU, przechowywanie kopii paragonów w formie elektronicznej oraz błyskawiczny wydruk na papierze o szerokości 57 bądź 80 mm (rolka może mieć maksymalnie 100 metrów długości!). Ponadto, warto podkreślić, że urządzenie jest dostępne w różnych wersjach konstrukcyjnych – z ekranem standardowym, wolnostojącym lub podwieszanym. Pozwala to na dużo łatwiejsze dopasowanie terminala fiskalnego do stanowiska pracy.

Komunikacja wewnątrz systemu sprzedaży

Drukarka fiskalna i komputer to podstawowe elementy systemu sprzedaży. Jednak nie jedyne. W wielu przedsiębiorstwach niezbędne jest zastosowanie urządzeń peryferyjnych, np. wagi elektronicznej, czytnika kodów kreskowych, terminala do kart płatniczych, weryfikatora cen, monitora dotykowego czy też szuflady na pieniądze. Na szczęście w przypadku terminala Posnet Thermal HD pomyślano także o tym. Do dyspozycji użytkownika są m.in. 4 porty USB, 2 złącza RS-232, 2 interfejsy HDMI oraz wejście szuflady. Co więcej, zintegrowanie komputera i drukarki fiskalnej oznacza zarówno redukcję części okablowania, jak i konieczność zastosowania tylko jednego zasilacza.

1 Komentarz

  1. Τhe Humble Artifex Mundi Cell Bundle offer will expire on Mon,
    Јᥙne 1, whіch meeans ʏou have fourteen dɑys tto ϳump in սpon this
    deal.

Napisz komentarz