Jak oglądać telewizję przez internet na żywo ? Telewizja przez internet na żywo. Polskie kanały telewizyjne w internecie.

W tym poradniku chciałbym pokazać w jaki sposób oglądać polskie kanały telewizyjne przez internet. Oczywiście mam tutaj na myśli telewizję przez internet na żywo, dzięki której otrzymamy dostęp do takich kanałów jak min. TVP 1, TVP2, Polsat, TVN, ale również Discovery Channel, National Geographic, Canal+ i wielu innych. Dowiedz się jak oglądać za darmo polskie kanały telewizyjne na żywo w internecie.

Jak oglądać telewizję przez internet ?

Na początku wyjaśnię jak to wszystko działa i co jest potrzebne do oglądania telewizji w internecie. W normalnych warunkach chcąc oglądać telewizję za pomocą komputera musielibyśmy zaopatrzyć się w tuner telewizyjny (w sklepie kupimy go poniżej 100 złotych). W ten sposób moglibyśmy za pomocą komputera oglądać wszystkie niekodowane cyfrowe kanały dostępne na multipleksach. Sposób, który będzie tutaj opisany pozwala oglądać telewizję przez internet na żywo – bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu, a dodatkowo pozwala oglądać kanały, których w darmowej telewizji nie znajdziemy.

Wszystko opiera się na tym, że ktoś ma w swoim komputerze tuner telewizyjny i udostępnia takie połączenie w sieci na zasadzie wolontariatu. Pozostali użytkownicy mogą bez przeszkód korzystać z udostępnionych zasobów i we własnym domu za pomocą komputera i przeglądarki internetowej oglądać wybrany strumień wideo. W przyszłości postaram się napisać artykuł, w którym opiszę krok po kroku jak samodzielnie udostępnić telewizję przez internet.

Serwisy za darmową telewizją na żywo w internecie !

Poniżej przedstawię kilka popularnych (mniej i bardziej) serwisów, w których będziemy mogli oglądać „bezpłatnie” kanały telewizyjne na żywo. Bezpłatnie wziąłem w cudzysłów, ponieważ wiele stron internetowych ma pewne ograniczenia, o których wspomnę poniżej – co oczywiście nie znaczy, że nie będziemy mogli obejrzeć poszczególnych kanałów. Chodzi tutaj raczej o przypadki, w których np. duża liczba osób będzie chciała obejrzeć ten sam kanał – w tym wypadku jako pierwsi dopuszczeni są użytkownicy posiadający konta premium.

 • Weeb.TV – telewizja internetowa na żywo

Pierwsza strona internetowa, która udostępnia darmową telewizję przez internet znajduje się pod adresem: http://weeb.tv/channels

darmowa telewizja w internecie

Znajdziemy tutaj zbiór naprawdę przeróżnych kanałów telewizyjnych (w języku polskim) takich jak np. TVP 1, TVP Info, TVP 2, TVP Seriale, Baby TV, Eska TV, History, National Geographic, Disney Junior, Puls, MTV, Animal Planet, Discovery Channel i wielu innych – oferta jest naprawdę ogromna. Dodam, że niemal wszystkie kanały zapewniają przyzwoity odbiór w wysokiej jakości (często są to stacje HD).

W serwisie Weeb.TV są pewne ograniczenia tzn. użytkownik nie posiadający konta premium może oglądać kanały telewizyjne w sytuacji, gdy jest niewielka liczba osób chcących oglądać dany kanał. Jeżeli okaże się, że kanał jest bardzo popularny w danej chwili to pierwszeństwo otrzymują osoby z kontem premium, a my dostaniemy komunikat o tym, że w tej chwili kanał jest niedostępny.

weeb tv darmowa telewizja

Aby oglądać dany kanał wystarczy na niego kliknąć – po chwili uruchomi się odtwarzacz wideo. Istnieje możliwość oglądania telewizji przez internet na pełnym ekranie – wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na odtwarzaczu.

 • GoldVOD.TV – darmowa telewizja online

Kolejny serwis, który chciałbym zaprezentować dostępny jest pod adresem: http://goldvod.tv/

telewizja bez ograniczeń w internecie

Co prawda nie posiada on takiej liczby stacji jak poprzednia strona internetowa, ale znajdziemy tutaj podstawowe kanały takie jak np. TVP1, TVP2, TVN,  HBO, a nawet Canal+. Wystarczy na stronie internetowej kliknąć zakładkę Live, a następnie wybrać z rozwijanego menu interesujący nas kanał. Tutaj również mamy możliwość oglądania kanałów telewizyjnych na pełnym ekranie naszego monitora.

 • Telesztab

Kanały telewizyjne i muzyczne możemy znaleźć na stronie: http://telesztab.pl/list.php?tv-online

darmowa telewizja

Nie będzie tam zbyt dużej liczby kanałów, ale dostęp jest darmowy. Jedynym ograniczeniem serwisu Telesztab, jest to że przez kilka sekund wyświetlają się reklamy na początku oglądania wideo. Warto również zwrócić uwagę na to, że jako jedna z nielicznych stron internetowych udostępnia oglądanie stacji Polsatu – jest to o tyle istotne, że ta stacja telewizyjna dosyć prężnie walczy z tego typu akcjami darmowego wolontariatu. Oczywiście jakość wideo zależy od osób, które udostępniają transmisję – nie mamy tutaj (a także na pozostałych serwisach) żadnej gwarancji, że stacja będzie działała poprawnie, a jakość transmisji będzie wysoka, lub co najmniej dobra.

 • Free TV

Kolejny serwis udostępniający możliwość darmowego oglądania kanałów telewizyjnych na żywo znajdziemy pod adresem: http://freetv.cba.pl/#top

FreeTV_cba_pl - Darmowa telewizja, darmowe transmisje sportowe - freetv_cba_pl_#top

Znajdziemy tutaj wiele popularnych stacji telewizyjnych takich jak np. TVP1, TVP2, Polsat, Polsat 2, TVN, Discovery, ale również stacje sportowe np. Orange Sport.

 • AbLiveClub

Na stronie dostępnej pod adresem http://abliveclub.com/  znajdziemy sporo stacji sportowych udostępniających transmisje na żywo. Z działających stacji telewizyjnych należy wymienić min. Orange Sport, Euro Sport, TVP Sport.

W przypadku, gdy dany kanał telewizyjny nie działa poprawnie – strona umożliwia skorzystanie z wtyczki VLC Media Player, która być może rozwiąże problem. Nie wszystkie kanały telewizyjne dostępne są wyłącznie w przeglądarce – czasami wymagana jest wspomniana wtyczka.

 • Darmowe TV

To kolejna strona internetowa udostępniającą sporą liczbę stacji telewizyjnych za darmo – znajdziemy ją pod adresem: http://darmowetv.com/tv.php?category=1

Znajdziemy tutaj naprawdę sporo stacji telewizyjnych – wystarczy kliknąć daną z nich, a po chwili uruchomi się Player wideo.

 • Pozostałe strony internetowe z darmową telewizją na żywo
 1. http://szwagiertv.manifo.com/
 2. http://www.megawypas.pl/
 3. http://tvzafree.pl/

Uwagi

Podane przeze mnie w tym artykule strony internetowe na tę chwilę posiadają działające stacje telewizyjne – oczywiście zdarzają się wyjątki, że jakiś strumień wideo aktualnie nie jest nadawany. W większości przypadków można jednak oglądać kanał telewizyjny za pomocą podanych stron internetowych.

Podczas pisania tego artykułu spotkałem się również z serwisami, które oferują programy komputerowe umożliwiające bezpłatne oglądanie filmów. Oczywiście za taki program będziemy musieli zapłacić jednorazową opłatę. Czytając regulamin jednego z takich serwisów (nie będę wspominał o który chodzi) przeczytamy, że twórcy żądają opłaty wyłącznie za pobranie programu – nie gwarantują jednak, że cokolwiek zobaczymy za pomocą takiego programu. Zazwyczaj korzystają oni ze strumieni wideo, które zostały zaprezentowane na podanych stronach internetowych. Logicznie rzecz biorąc nie prezentowałem tutaj programów tego typu 🙂

 

Tagi:, , , , ,

54 komentarze

 1. Darek pisze:

  Polecam http://www.filmowiak.pl – najlepszy !! 41 polskich kanałów tv i to bez limitów 🙂

  – TVP 1 HD
  – TVP 2 HD
  – TVP Abc
  – TVN Turbo
  – Discovery Channel HD
  – History HD
  – National Geo HD
  – AXN HD
  – TVP Sport
  – TVN HD
  – TVN 7 HD
  – TVN24
  – TLC
  – TV4
  – TV6
  – Stopklatka TV
  – TV Puls
  – TV Puls2
  – Canal+ HD
  – Canal+ Family HD
  – Canal+ Family 2 HD
  – Canal+ Film HD
  – Minimini+ HD
  – Nickelodeon
  – Cartoon Network
  – Canal+ Sport HD
  – nSport HD
  – Orange Sport
  – HBO HD
  – HBO 2 HD
  – HBO Comedy
  – Cinemax HD
  – Comedy Central HD
  – Polsat HD
  – Polsat Sport news
  – Polsat Sport HD
  – Polsat Sport extra
  – Eurosport HD
  – Eurosport 2 HD
  – Polo TV
  – Eska TV

 2. Rafal pisze:

  Przestrzegam przed
  http://darmowa-telewizja-internetowa.pl Zwykli naciągacze. Postępując zgodnie z instrukcją instalacji programu:….. „Pobierz nasz program umożliwiający oglądanie telewizji przez internet i ciesz się dostępem do swoich ulubionych kanałów telewizyjnych wszędzie gdzie tylko zechcesz” zamiast 0,62 zł tracisz ponad 60 zł a w zamian otrzymujesz 0,2 sek danego kanału.Skur….

  • Asia pisze:

   JA TEŻ SIĘ DAŁAM NACIĄGNĄĆ OSZUSTOM Z telewizja-on-line.pl Ten sam koszt i ta sama ściema że licencja dożywotnia tylko na ten komputer,tylko mnie się włącza jeden kanał-porno, w pozostałe mogę sobie klikać cły dzień bez skutku.

 3. ELGO pisze:

  TVP1 , TVP2 , TVN , POLSAT , TVN-24 , HBO , CANAL+ , CANAL+SPORT , C+FAMIY , CFAMILY2 , NSPORT , POISAT SPORT , DISCOVERY , POPULARNO-NAUKOWY , TVR ˇ FOKUS-TV ˇ TVP-POLONIA ˇ TV-4 ˇ TV-6 ˇ TV-PULS ˇ TV-PULS-2 ˇ TVN-7 ˇ TLC

 4. Janusz pisze:

  Ja oglądam na http://DarmowaTVOnline.pl i powiem szczerze że nie spotkałem się z inną stroną która miałaby w ofercie tyle programów co oni. Na dzień dzisiejszy the best.

 5. Majka pisze:

  Dziękuję Janusz, serio mają mnóstwo programów. Od dziś oglądam na darmowatvonline.pl 🙂

 6. kojotek pisze:

  To ja mogę polecić stronkę z darmową telewizja

  http://ustreamtv.pl/

 7. jacekfx pisze:

  GOLDVOD TV zdecydowanie:)

  Filmy seriale kabarety telewizja internetowa online na wyciągnięcie ręki. Mecze mundialu 2014 na żywo lub VOD ogladaj kiedy tylko chcesz. Płać kartą, przelewem lub sms i korzystaj z najwyższej jakości usług dostępnych w jakości HD na twoim komputerze, telewizorze, telefonie, tablecie lub innym urządzeniu mobilnym. Profesjonalna obsługa techniczna dostępna 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Bogata oferta programową i filmowa zadowolni najbardziej wymagających.Link: http://goldvod.tv

 8. Ewelina pisze:

  polecam bardzo stronę http://pl.e-screen.tv/ duży wybór kanałów, a do tego telewizja w jakości HD do wykupienia w premium kosztuje tylko 0,69 gr dziennie

 9. Mateo pisze:

  Jeżeli chcesz ogladac transmisje sportowe, filmy, seriale, kabarety, filmy on-line, w dobrej jakości, wszystko to znajdziesz w jednym miejscu, na platformie goldvod,tv

 10. freetv pisze:

  http://seb-tv.pl/ zapraszam ponad 30 kanałów

 11. goosiaczeek pisze:

  Polecam strona zawiera linki prowadzące do kanałów polskich tv online http://wypastv.pl/

 12. Elżbieta pisze:

  chciałam na żywo z komputera ogądlać programy wszystkie telewizji

 13. Michal pisze:

  Ja osobiście polecam serwis FILMOWIAK.TV – mają ogromny wybór telewizji, bez żadnych reklam bez limitów.
  A na dodatek można oglądać nowości kinowe online lub pobierać je na swój komputer 🙂

 14. kamil pisze:

  Ja oglądam na sat-on.info tanio i jest dobra jakość

 15. Majc pisze:

  Zapraszam na DarmoweTV.pl – DTV – Linki Do Darmowej Polskiej Telewizji Online | Darmowa Polska Telewizja Online Bez Limitów | Polska TV | Telewizja na żywo | Polska Telewizja Online. Oglądaj Polską Telewizje na żywo online całkowicie za darmo
  http://www.darmowetv.pl

 16. Polecam http://freetvonline.pl/ POLSKA darmowa telewizja online
  częste aktualizacje streamów!

 17. Majc pisze:

  Zapraszam na DarmoweTV.pl – DTV – Linki Do Darmowej Polskiej Telewizji Online | Darmowa Polska Telewizja Online Bez Limitów | Polska TV | Telewizja na żywo | Polska Telewizja Online. Oglądaj Polską Telewizje na żywo online całkowicie za darmo
  http://www.darmowetv.pl

 18. TV MOC pisze:

  Ja mogę polecić http://tvmoc.pl telewizja online za darmo.

 19. Majc pisze:

  Zapraszam na DarmoweTV.pl – DTV – Linki Do Darmowej Polskiej Telewizji Online. Oglądaj Polską Telewizje na żywo online całkowicie za darmo
  http://www.darmowetv.pl

 20. czyli rzadko nie stanowiło one użytkowane. Market sortu second hand wymaga sprawować znakomity reżim do brygady obecnych subwencji również handle współczesne wielokroć zbywają dalekie dane gwoli
  błyskotliwych klientek, żebym umieli otrzymać dodatkowo prawdziwsze konfrontacje niżeliby normalnie.

  Zaradni konsumenci umieją w szczytowi nabrać te
  widoków. Panuje kilka procedur, które ustosunkowana naciągać, żeby odnosić

 21. Iwona pisze:

  Zapraszam na coltv.pl duzy wybor kanalow -swietna jakosc i wszystko za freee – polecam http://www.coltv.pl

 22. Jarek pisze:

  Nowa strona COLTV.PL darmowa telewizja internetowa pl -maja duzy wybor kanalow -super jakosc i wszystko za freee bez zadnej instalacji itd..- odpalasz i dziala – http://www.coltv.pl – polecam wszystkim

 23. asah pisze:

  Połowa z tych stron nie działa lub ściema ! Ja oglądam na tych: http://telewizyjniak.pl/

 24. Jan pisze:

  Polecam https://darmowetv.pl
  Duży wybór kanałów.

 25. Wojciech pisze:

  Witam – Chcialem sie podzielic wiadomoscia o telewizji internetowej gdzie na zywo i co wazne bezplatnie mozna ogladac Polska telewizje co mysle dla nas wszystkich mieszkajacych za granica moze byc fajna sprawa, dla wszystkich zainteresowanych podaje adres: http://i-hqtv.com/
  podawajcie dalej bo w sumie jest to fajna sprawa no i za darmo

 26. http://telewizjaonline365.pl/ Darmowa telewizja online z aplikacja na pc/android:)

  telewizja online za darmo darmowa telewizja online telewizja online za darmo bez rejestracji polska telewizja online tvr online telewizja online tvn telewizja online polsat telewizja online za darmo bez limitów darmowa telewizja online bez limitu telewizja online telewizja online za darmo bez limitu polska telewizja online za darmo polska telewizja online za darmo telewizja online za darmo polsat telewizja online free polska telewizja online za darmo bez limitu telewizja online tvp1 telewizja online tvp1 telewizja online android telewizja online tvp2 niemiecka telewizja online z tv online telewizja online na zywo telewizja online na zywo tvn telewizja online telewizja online za darmo tvn telewizja online canał + czeska telewizja online telewizja online fm darmowa telewizja online tvn telewizja online streaming telewizja online stream nasza polska telewizja online telewizja online polsat sport youall.pl telewizja online vectra telewizja online najlepsza telewizja online telewizja online za darmo na żywo telewizja online telewizjaonline365.pl na androida

 27. Monia pisze:

  http://odpaltv.pl/ wszystko jest za free – bez limitów i rejestracji – polecam wszystkim – szczególnie dla Polaków mieszkających za granica co nie maja dostępu do pl telewizji

 28. Mirek pisze:

  Ja ogladam juz prawie rok tutaj link: http://tele-wizja.is/ – maja duzy wybor kanalow tv i sportowych . Reklamy ktore wyskakuja tam zamyka sie klikajac na te male x albo instalujemy sobie program do ich blokowania zwany adblock i ogladamy za darmo bez zadnych limitow i rejestracji . Polecam wszystkim bo na obecna chwile to jest strona numer 1 w sieci

 29. Marek pisze:

  Polecam zerknąć na stronę https://internetowa.ws – mnóstwo moich znajomych zza granicy tam ogląda.

 30. Marci pisze:

  Ja najbardziej lubię http://tvmoc.pl

Napisz komentarz