Interaktywne wideo na Youtube. Sprawdź, czy zdołasz uratować człowieka.

Youtube od jakiegoś czasu umożliwia tworzenie interaktywnych filmów wideo, w których można zaangażować widza i zrzucić na niego ciężar polegający na wyborze określonej ścieżki fabuły. Interaktywne wideo pozwalają widzowi wczuć się w rolę jednego z bohaterów filmu i dokonywać za niego często trudnych wyborów moralnych. Jeden z polskich interaktywnych filmów wideo opublikowany na łamach Youtube, umożliwia internaucie pokierowanie akcją pierwszej pomocy.

Interaktywne wideo: pierwsza pomoc

W Youtube został opublikowany interaktywny materiał wideo, który pozwala internautom sprawdzić się w sytuacji, gdy będą musieli udzielić komuś pierwszej pomocy. Wideo zatytułowane jako „pierwsza pomoc, nagłe zatrzymanie krążenia”, ma pokazać w jaki sposób prawidłowo wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową, oraz w jaki sposób korzystać z automatycznego defibrylatora AED.

 

Dla tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z interaktywnymi materiałami wideo przypominamy, że pod koniec każdej z prezentowanych scen internauta podejmuje decyzję o dalszym losie fabuły – będzie mógł wybrać jedną z prezentowanych ścieżek.

Polecamy również interaktywne wideo The Outbreak, które prezentuje świat opanowany przez Zombie – jako jeden z uczestników będziemy musieli podejmować właściwe decyzję, które pozwolą nam przetrwać.

1 Komentarz

  1. Gienek pisze:

    Czy ten serwis jeszcze istnieje
    https://www.kinoman.co

Napisz komentarz