Jak zaktualizować sterowniki w komputerze ? Program do aktualizacji sterowników w systemie Windows.

Nowe wersje sterowników zawierają szereg poprawek, które umożliwiają poprawne działanie urządzeń podłączonych do komputera. Jeżeli nasz komputer nie działa tak, jakbyśmy sobie tego życzyli możliwe, że sterowniki wymagają aktualizacji. W tym poradniku dowiesz się jak automatycznie wyszukiwać i aktualizować sterowniki w komputerze za pomocą odpowiedniego programu. Aktualizacja sterowników w komputerze nie musi być trudna, a dzięki temu poradnikowi poradzi sobie z nią nawet początkujący użytkownik.

W celu automatycznej aktualizacji sterowników w komputerze, należy zainstalować program SlimDrivers. Warto zwrócić uwagę, aby podczas instalacji odznaczyć aplikacje, które chcą zainstalować się razem z programem – w ten sposób unikniemy niepotrzebnych śmieci w systemie.

slimDrivers

Po chwili rozpocznie się pobieranie oprogramowania i instalacja programu SlimDrivers w systemie. Gdy uruchomimy program, naszym oczom ukaże się okienko jak poniżej:

SlimDrivers

Znajdziemy tutaj podstawowe informacje o systemie operacyjnym, a także o tym kiedy ostatnim razem aktualizowaliśmy sterowniki. Aby rozpocząć proces wyszukiwania sterowników do instalacji klikamy przycisk Start Scan. Po chwili dowiemy się, które sterowniki wymagają aktualizacji:

SlimDrivers

Po kliknięciu przycisku Download Update, który znajduje się po prawej stronie każdego z urządzeń – będziemy mogli zaktualizować wybrane sterowniki. Sterowniki zostaną pobrane ze strony producenta automatycznie i zainstalowane w systemie. W ten sposób możemy zainstalować sterowniki do wszystkich urządzeń w komputerze, nawet gdy nie znamy dokładnych informacji o tym jaki jest ich model, lub nazwa. Program przyda się zwłaszcza początkującym użytkownikom, ale również wszystkim, którzy chcą automatycznie sprawdzić czy istnieje możliwość zainstalowania nowszych sterowników w systemie.

Tagi:, , , ,

1 Komentarz

    Napisz komentarz