Sieć bezprzewodowa Cisco

Sieci bezprzewodowe pozwalają na szybką i wygodną komunikację, oraz wykonywanie pracy zdalnej zachowując przy tym bezpieczeństwo informacji. Produkty firmy Cisco oparte na architekturze Cisco Digital Network Architecture oferują wszechstronne zabezpieczenia, wsparcie dla WiFi 6 (802.11ax) i optymalizację pracy sieci, dzięki analizie danych. Jeżeli zależy Ci na niezawodnych produktach, które spełnią Twoje potrzeby w ramach sieci bezprzewodowych, to warto bliżej przyjrzeć się produktom oznaczonym logiem Cisco.

Założona w 1984 roku firma przez grupę informatyków z z Uniwersytetu Stanford jest dzisiaj liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi internetu. Dostarczane przez firmę na całym świecie rozwiązania podnoszą efektywność przedsiębiorstw, poprawiają konkurencyjność i zadowolenie klientów.

Produkty marki Cisco implementują najnowocześniejsze rozwiązania umożliwiające monitorowanie sieci, oraz wykrywanie zagrożenia, które mogłoby wpłynąć na bezpieczeństwo sieci. Sieci intuicyjne oparte na architekturze Cisco DNA ułatwiają automatyzację procesów, dostarczają łatwej i wygodnej obsługi aplikacji, oferują rozwiązywanie problemów dzięki analityce wspomaganej przez sztuczną inteligencję.

Standard WiFi 6 wciąż jest w opracowaniu, a jego ratyfikacja planowana jest w przyszłym roku. Sieć 802.11ax zapewnia skalowalność i elastyczność, umożliwia przesyłanie danych z wielokrotnie większą prędkością w porównaniu ze standardem 802.11ac. Nowy standard umożliwi przetwarzanie materiałów wysokiej rozdzielczości 4K, lub 8K całkowicie bezprzewodowo.

Wśród nowości produktowej marki Cisco warto zwrócić uwagę na punkty dostępu Catalyst z serii 9100. Urządzenia z tej serii obsługują najnowszy standard sieci bezprzewodowej WiFi 6, zapewniają lepsze czasy opóźnień, znakomitą wydajność energetyczną, oraz posiadają szereg zintegrowanych zabezpieczeń. Cisco Catalyst 9105 wyposażony został w trzy radia (2,4GHz, 5GHz i BLE) – można go zamontować na suficie i na ścianie.

Jeżeli planujesz stworzenie, lub rozbudowę istniejącej sieci bezprzewodowej, to sięgnij po sprawdzone produkty marki Cisco dostępne tutaj: https://www.thomas-it.pl/producent/cisco

Napisz komentarz