Profesjonalne usługi w tanim budżecie

Wybór odpowiedniego serwera jest bardzo ważny dla każdego przedsiębiorcy. Nie trzeba być informatykiem, by wiedzieć, że strona powinna działać płynnie i bezawaryjnie. Dlatego trzeba dobrze przemyśleć w jaki serwer najkorzystniej zainwestować pieniądze. Najlepszym jest serwer dedykowany, o którym zaraz dowiesz się więcej.

Zalety serwerów dedykowanych

Serwer dedykowany to nic innego jak superkomputer, maszyna, która trzyma w ryzach całą stronę, dane i oprogramowanie. Dają wiele możliwości jak na przykład migrację danych w obie strony z usługi hostingu współdzielonego, albo prosty i szybki dostęp do panelu administracyjnego. Brak opłat instalacyjnych, brak umów i okres testowy – to wszystko dają Ci serwery dedykowane w Sprint Data Center. Możesz wybrać z oferty 144 gotowych konfiguracji dostępnych w 5 minut. Jeżeli nie znajdziesz nic dla siebie, firma je dla Ciebie przygotuje. Wszystko możesz spersonalizować pod siebie. Możesz także wybrać opcję Kolokacji serwera i cieszyć się opieką i działającym serwerem o każdej porze dnia i nocy. Sprint Data Center oferuje często zniżki dla swoich użytkowników, dlatego warto korzystać z promocji. Dzięki temu uzyskasz profesjonalną opiekę techniczną w atrakcyjnej cenie.

Jak szybko i sprawnie zainstalować serwer dedykowany?

Wybierz jeden z serwerów z dostępnością pięciominutową. Możesz wybrać także okres testowy. Zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj jego warunki. Bez gwiazdek i kruczków. Zarejestruj się poprzez wyplenienie formularza. Zaakceptuj zamówienie. Na maila dostaniesz odpowiedni dokument, który musisz opłacić przez wygodniejszy dla Ciebie system. W ciągu magicznych 5 minut na wybrany wcześniej adres skrzynki mejlowej otrzymasz dane dostępowe do serwera, instrukcję uruchomienia i dokument za pełny okres rozliczeniowy. Nie musisz opłacać go od razu. Masz na to tydzień. Jeżeli nie zapłacisz za okres testowy zakończysz usługę bez żadnych kosztów.

W ten łatwy i szybki sposób otrzymasz dostęp do serwera. Dzięki temu bez obaw możesz prowadzić swój biznes. To praktyczne zastosowanie, bez ryzyka utraty klientów z powodu zerwania połączenia. Zainwestuj w praktyczne rozwiązanie. Po co przepłacać kiedy wszystko masz pod ręką dzięki Sprint Data Cloud.

Źródło: Notka PR

Napisz komentarz