Etui pancerne – lepszej ochrony telefonu nie znajdziesz

Szukasz obudowy na telefon, która zapewni Twojemu smartfonowi najwyższy stopień ochrony? W takim razie powinieneś zastanowić się nad kupnem etui pancernego. Czym jest takie etui? Czym się charakteryzuje, kto powinien je wybrać? Dowiesz się wszystkiego z poniższego artykułu!

Czym jest pancerne etui?

Pancerne etui na telefon, to rodzaj obudowy, który ma za zadanie zapewnić Twojemu smartfonowi maksimum ochrony przed różnymi czynnikami. Przede wszystkim ma zminimalizować ryzyko zniszczenia obudowy, pęknięcia lub zarysowania ekranu. Kto nie zna mrożącego krew w żyłach widoku, gdy nasz sprzęt elektroniczny spada na ziemię – a co dopiero z dużej wysokości i np. na asfalt! Jeśli do tej pory obawiałeś się perspektywy mniejszych i większych rys czy pęknięć – pancerna obudowa jest dla Ciebie!

Jak wygląda etui pancerne?

Pancerne etui składa się zazwyczaj z dwóch lub trzech elementów. Jedna część ma chronić ekran, druga tył telefonu. Jeśli wybierzesz zestaw trzyczęściowy, znajdziesz w nim jeszcze ramkę, która ma za zadanie zabezpieczać boki smartfona. Taka obudowa jest solidnie skonstruowana, ma wzmacniane rogi, mocne szkło, jest wykonanana z twardego, wytrzymałego plastiku. Bardzo często wnętrze takiego etui jest wyściełane specjalnym materiałem lub gumkami, które dodatkowo chronią telefon.

Plusem w wielu modelach jest to, że posiadają one silikonowe części, które zapobiegają ślizganiu się sprzętu. Dzięki temu możesz wygodnie położyć telefon na stole lub np. na desce rozdzielczej, a on będzie się trzymał o wiele lepiej niż w przypadku zwykłego etui.

Sprawdzone etui pancerne znajdziesz na stronie sklepu Youtab: https://youtab.pl/etui-do-telefonu/etui-pancerne/. DUży wybór sprawi, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli zastanawiasz się, czy tak dobra ochrona oznacza, że obudowa pancerna musi wyglądać niezgrabnie – nie musisz się tym martwić! Niektóre owszem, wyglądają naprawdę solidnie. Ale wiele modeli tak naprawdę nie pogrubia smartfonów bardziej niż standardowe etui. A ochrona jest znacznie lepsza!

Kto powinien zainwestować w “niezniszczalne etui na telefon”?

Przede wszystkim każdy, kto potrzebuje podwyższonej ochrony smartfona – czy to ze względu na charakter swojej pracy, własnych nawyków lub po prostu chęci, by zabezpieczyć telefon najlepiej, jak się da. Taką pomoc będą sobie cenili przede wszystkim posiadacze drogich, najnowszych modeli. Nikt chyba nie chce zniszczyć sprzętu za kilka tysięcy złotych w kilka dni czy tygodni od zakupu, prawda?

Pancerne obudowy do smartfonów to połączenie stylu i najwyższej ochrony. Wiele z nich ma atesty wojskowe, co oznacza, że są dopuszczone do użytku przez żołnierzy! Sam montaż takiej obudowy jest bardzo prosty – zajmuje mniej niż pół minuty, wystarczy dopasować wszystkie części i gotowe! Większość takich etui chroni przed zalaniem, kurzem i piaskiem. Mimo, że poziom zabezpieczeń jest tak wysoki, to jednak etui pancerne nie utrudnia dostępu do przycisków. Dobra obudowa zapewni możliwość korzystania ze wszystkich funkcjonalności w normalny sposób – także z przycisków blokady czy głośności, aparatu czy wejść (do ładowania lub słuchawek).

Czy pancerne etui jest drogie?

Dobra obudowa pancerna kosztuje powyżej stu złotych. Pamiętaj jednak, że kupując jedną obudowę, chronisz telefon z każdej strony. Jeśli kupiłbyś np. zwykłe etui typu plecki i do tego porządne szkło ochronne, kwota będzie praktycznie taka sama, a może nawet i wyższa. W tym przypadku, inwestując tę kwotę, zapewniasz sobie taki poziom zabezpieczeń, jakiego nie dają inne etui. Taka cena zatem nie może dziwić. Szczególnie jeśli chcesz chronić drogiego smartfona. Sto czy sto kilkadziesiąt złotych to niewiele, jeśli weźmiemy pod uwagę ewentualne naprawy czy wymianę ekranu. Podsumowując – cena zdecydowanie warta jakości!

Źródło: Notka PR

Napisz komentarz