Profesjonalny hosting w zasięgu ręki

Poszukiwanie profesjonalnego hostingu bywa czasochłonne i trudne, zwłaszcza, gdy masz wysokie wymagania i oczekujesz usług oraz obsługi na najwyższym poziomie. Jedną z firm, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów jest Internetum.

serwer

Hosting oraz sprzedaż domen to podstawowe usługi oferowane przez firmę. Jednak to nie wszystko. Internetum zapewnia kompleksową obsługę klientów od momentu ich zaistnienia w Internecie. Korzystając ze wsparcia tej firmy klient otrzymuje także pomoc w promocji swojego biznesu w sieci. Obywa się to poprzez wykorzystanie takich usług jak: marketing internetowy, social media, pozycjonowanie oraz e-mail marketing. Internetum ma wiele zalet – niejednokrotnie zdumiewających, oczywiście pozytywnie. Poniżej znajdziesz niektóre z nich.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Ochrona przed atakami hakerów i utrata zgromadzonych danych jest dla przedsiębiorców najważniejsza. Serwery, na których przechowywane są wszelkie dane wymagają wyspecjalizowanych systemów zabezpieczeń. Internetum jest jedną z nielicznych firm, która oferuje swoim klientom bezpłatne kopie bezpieczeństwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy klient posada dostęp do trzech niezależnych kopii bezpieczeństwa, które są zlokalizowane na osobnych serwerach. Tak wysoce innowacyjna usługa pozwala w razie jakiejkolwiek awarii serwera, włamania bądź błędu przywrócić ostatnia poprawnie działając wersję sklepu bądź strony internetowej. Dla użytkowników hostingu oznacza to zminimalizowane ryzyko utraty zgromadzanych przez nich danych.

Kompatybilność PHP i stabilność

Klienci Internetum maja możliwość wyboru wersji PHP zapewniła klientom możliwość wyboru jednej z kilku dostępnych wersji PHP. Wybór odbywa się z poziomu panelu użytkowania. Jest to bardzo ważne, aby zachować kompatybilność strony www lub sklepu internetowego z kontem hostingowym. Zdarza się, że pewne strony są oparte na starszej wersji PHP. Bez takiego rozwiązania niemożliwe byłoby prawidłowe działanie usługi hostingowej. Dzięki wprowadzeniu takiego rozwiązania, jako jedna z nielicznych firm, Internetum zapewniło klientom elastyczność.

Na rynku hostingowym bardzo często zdarzają się przypadki oversellingu. Oznacza to, że firmy sprzedają większą liczbę konta na danej maszynie niż posiadane przez nią zasoby sprzętowe. Internetum nigdy nie dopuszcza do takiej sytuacji. Ponadto firma ta zapewnia nowoczesny system operacyjny. Jej serwery działają na specjalnej dystrybucji Linuxa o nazwie CloudLinux.

Zarówno ograniczenie liczby kont na serwerach oraz nowoczesny system, na którym one działają gwarantuje, że strony użytkowników są stabilne i szybko działają. Co więcej, strony działają niezależnie od klientów.

Bazy danych na dyskach SSD i darmowe oprogramowanie

W przypadku wymagających stron bądź bardzo popularnych sklepów z dużym ruchem na nich szczególnie ważna jest dbałość i ich sprawne działanie. Internetum zapewnia osobne serwery dla baz danych wykorzystujące Oddzielne dedykowane dyski SSD. Takie dyski są znacznie szybsze od trakcyjnych, co pozwala na uniknięcie spowolnień.

Internetum udostępnia swoim użytkownikom dostęp do najpopularniejszych silników stron takich, jak: WordPress, Joomla, BBPress, Druppal i wielu innych. Oznacza, to, że każdy klient za pomocą wybranego oprogramowania może za pomocą jednego kliknięcia założyć nową stronę internetową bądź bloga. Takie narzędzia ułatwiają prace i skracają czas potrzebny na stworzenie nowej strony.

Warto wejść na stronę www.internetum.com i zapoznać się z bogatą w nowoczesne rozwiązania oferta firmy Internetum. Chęć świadczenia usług na jak najwyższym poziomie sprawia, że firma wciąż udoskonala i rozszerza swoje usługi oraz dba o najwyższej jakości zaplecze techniczne. Ponadto firma oferuje swoim klientom wsparcie techniczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zespół profesjonalistów dba o sprawne działanie serwerów i bezpieczeństwo danych na nich zgromadzonych.

Tagi:, ,

1 Komentarz

  1. Domeny pisze:

    Bardzo fajny wpis. Świadomy wybór dobrych serwerów może owocować w przyszłości jakością strony.

Napisz komentarz