Zablokowanie rozmów od nieznajomych w Gadu-Gadu

Twórcy niegdyś popularnego komunikatora Gadu-Gadu starają się jak mogą, by ich program nie został porzucony przez użytkowników. Wprowadzono wiele „udogodnień”, takich jak wyszukiwarka osób oraz możliwość rozmowy z losowym użytkownikiem. Te udogodnienia nie każdemu pasują. Twórcy nie przewidzieli że na ich portal mogą wejść starsi panowie szukający „wrażeń”. Wyszukiwarka nie dość że pokazuje wiek osoby, to także zdjęcie oraz płeć. Przez co użytkownicy, a dokładniej użytkowniczki tej platformy, dosyć często dostają niechciane wiadomości. Czas ukrócić ten proceder! Zapraszam do poradnika.

 

Przeglądarka.

  1. Przechodzimy na stronę http://www.gg.pl/ Logujemy się na swoje konto.
  2. Po zalogowaniu klikamy na „GG” oraz na „Ustawienia

gg1

  1. Przechodzimy do zakładki „Prywatność”. Odznaczamy 3 „ptaszki”, tak jak na rysunku poniżej. Nie zapomnijmy zatwierdzić zmian klikając na „Zapisz”.

gg2

 

Aplikacja GG

  1. Zmiany te możemy również przeprowadzić w samej aplikacji GG. Klikamy na nazwę naszego profilu na górnej belce. Następnie wybieramy „Profil” oraz „Ustawienia

app1

  1. W nowym oknie przechodzimy na zakładkę „Prywatność”. Odznaczamy wszystkie „ptaszki” które widzimy w czerwonej ramce na screenie.

app2

 

 

1 Komentarz

  1. Agata pisze:

    Fajnie się o tym czyta, wracają wspomnienia. 🙂

Napisz komentarz