Winrar online – rozpakowywanie plików w internecie.

W tym poradniku dowiesz się jak rozpakować archiwum RAR, oraz ZIP w internecie za pomocą przeglądarki internetowej. Może się zdarzyć sytuacja, w której masz dostęp do komputera bez możliwości zainstalowania programu umożliwiającego rozpakowanie plików. W takim wypadku pozostają aplikacje webowe, które umożliwiają rozpakowanie plików w internecie.

Poniżej przedstawiam trzy serwisy internetowe, dzięki którym możemy wypakować archiwum w internecie i pobrać rozpakowane pliki:

Każda z powyższych stron internetowych działa w ten sam sposób – na początek należy uploadować spakowane archiwum:

winrar w internecie

Po chwili zobaczymy rozpakowane archiwum i całą jego zawartość – będziemy mogli pobrać poszczególne pliki na dysk naszego komputera:

rozpakowywanie plików online

I to by było wszystko w tym poradniku – jak sami widzicie cały proces nie jest zbyt skomplikowany. W ten sposób nie musimy posiadać narzędzia do rozpakowywania archiwów RAR i ZIP na komputerze, aby je otworzyć – wystarczy odpowiednia aplikacja internetowa.

Tagi:,

2 komentarze

  1. no to niezła sraka pisze:

    pomocne B)

  2. Freja pisze:

    Powyższe narzędzia mogą mieć problem z archiwami z nowszych wersji RAR-a, właśnie dostałam plik, z którym poradził sobie tylko system z adresu:
    https://convertio.co/pl/konwerter-rar/

Napisz komentarz