Jak pobierać z youtube za pomocą stron internetowych ? Pobieranie filmów z youtube bez instalowania programów.

Jak pobierać filmy z youtube bez instalowania dodatkowych programów ?

Jeżeli chciałbyś zapisać filmy, lub teledyski z serwisu Youtube na dysku twardym nie musisz w tym celu instalować dodatkowych programów na komputerze – wystarczy skorzystać ze stron umożliwiających pobieranie z Youtube online. Dowiedz się jak pobierać filmy z Youtube przy pomocy stron internetowych.

W jednym z poradników znajdujących się na portalu komputerowym, opisywałem sposób pobierania filmików z Youtube za pomocą programu Download Helper: http://pcfaq.pl/internet/jak-sciagac-filmy-z-youtube-google-video-pobieranie-filmow-z-youtube-download-helper/. Tym razem chciałbym przedstawić inny sposób pobierania filmów z Youtube, za pomocą stron internetowych.

 1. http://www.savevid.com/
 2. http://www.savetube.com/
 3. http://savemedia.com/
 4. http://keepvid.com/

Wystarczy wejść na jeden z powyższych adresów i w polu URL wpisać odnośnik do filmu, znajdujący się w serwisie Youtube po czym kliknąć przycisk Download:

W wyżej wymienionych serwisach pobierzemy zazwyczaj plik w formacie .flv, który będziemy mogli odtworzyć np. odtwarzaczem FLV Player. Gdybyśmy chcieli uzyskać plik w formacie .avi, musielibyśmy wcześniej go skonwertować. I tutaj z pomocą przychodzą nam specjalne serwisy, które wszystko wykonują za nas – online – bez instalowania dodatkowego oprogramowania.

Wchodzimy na stronę http://www.ixconverter.net/, następnie wklejamy link do filmu znajdującego się w serwisie Youtube i wybieramy format, który chcemy uzyskać np. Avi (DivX):

Po kliknięciu przycisku Convert, będziemy musieli chwilę poczekać, aż aplikacja zakończy proces (w zależności od wielkości pliku potrwa to krócej, lub dłużej). Po chwili wystarczy nacisnąć przycisk „Download”:

Zostaniemy przekierowania na nową stronę, na której pojawią się reklamy (ad.fly) – klikamy przycisk „skip ad” znajdujący się w prawym górnym rogu – rozpocznie się pobieranie pliku w określonym przez nas formacie.

Tagi:, , , ,

14 komentarzy

 1. Anders pisze:

  Powyższe witryny nie działają – youtube zmieniło sposób wyświetlanie linków i te strony sobie z tym nie radzą. Także wtyczki do przeglądarek ściągają jedynie puste pliki.

 2. przemo pisze:

  Nie mogę się zgodzić z twoją opinią – nawet przed chwileczką sprawdzałem, czy powyższe serwisy działają i u mnie wszystko jest w porządku. Link, który do nich wrzucę jest poprawnie rozpoznawany i można go pobrać na dysk – nawet w formacie avi.

 3. moje ip pisze:

  a ta strona działa http://www.moje-ip.eu najlepszy lokalizator adresu ip

 4. lucek pisze:

  Tu są zebrane aktualne sposoby pobierania z youtube:

  http://jaktak.pl/jak-sciagac-z-youtube

  A osobiście do wszystkiego używam JDownloadera.

 5. Maciek pisze:

  Wygodne jest również korzystanie z wtyczki Video DownloadHelper, która umożliwia pobieranie z ponad 230 stron. Więcej programów i wtyczek znajdziesz na stronie http://sciaganiezyoutube.com

 6. Alex pisze:

  Według mnie pobieranie filmów z YouTube jest dużo bardziej wygodniejsze za pomocą programów, ponieważ do dyspozycji mamy więcej funkcji, możliwość wybrania formatów zapisu. Poza tym programy oferują pobieranie nie tylko z YouTube, ale także z wielu innych stron, jeżeli chcesz wypróbować najlepsze programy, które możesz użyć w tym celu, to zajrzyj na stronę http://sciaganiezyoutube.pl

 7. Gall pisze:

  A ja ściągam przez http://www.keeptube.pl i jest idealnie! Żadnych gównianych wtyczek nie potrzebuję, innej Javy czy innych jakichś dziwnych programów!

 8. michcioo pisze:

  http://sciagara.pl/ sciagara.pl – z tej strony mozecie sciagac z youtube do mp3.

  pozdrawiam

 9. Michael pisze:

  The sites are above not working. Some of them required JAVA enabled and other error occurs. Try this one http://www.videos-downloader.com/ No need of Java. You can download without installing anything in your computer. Just go and paste video URL. Downloading process get started.

 10. Mariika18 pisze:

  Dla miłośników diso polo polecę http://nuteczki.com

 11. Dawid pisze:

   Ja pobieram wszystko z Youtube z pomocą tej strony http://pobieraniezyt.pl wystarczy, że fimik wstawiony na FB otworzysz oryginalnie na Youtube i skopiujesz adres z przeglądarki a później wkleisz na stronie i gotowe. Możesz pobierać samą muzykę z teledysków w mp3 i paru innych formatach jak i całe filmy

 12. kalinowska pisze:

  ja korzystam ze stronki https://vid-tube.biz/pl może komuś się przyda

Napisz komentarz