Jak oglądać filmy bez limitów za darmo ? Oglądaj legalnie filmy w internecie bez limitów 2012!

Jak oglądać bezpłatnie filmy bez limitów w internecie ?

W internecie jest wiele miejsc, gdzie możemy oglądać filmy – jednak większość z nich posiada limity, po upływie którego będziemy musieli dokonać opłaty konta premium, lub zakończyć oglądanie wideo. Istnieją jednak miejsca, gdzie możesz zobaczyć zupełnie za darmo i bez limitów filmy – zarówno nowe, oraz nieco starsze tytuły. Zobacz jak bezpłatnie i bez limitów oglądać filmy w sieci ?

Oglądamy pełnometrażowe filmy bez limitów w Youtube !

W popularnym serwisie z plikami wideo Youtube, znajdziemy wiele pełnometrażowych filmów dostępnych całkowicie za darmo i co ważniejsze bez limitów.

Obecnie serwis Youtube to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć krótkie filmiki, ale także filmowe nowości na przykład: Avatar, Geneza planety małp, Spiderman, Harry Potter , czy Giganci ze stali.

A to wszystko za sprawą tego, że w serwisie Youtube istnieje możliwość przesyłania filmów o długości do 12 godzin. Trzeba posiadać zweryfikowane konto (numer telefonu komórkowego), oraz dobrą opinię (nie może naruszać praw autorskich itp…), aby usunąć limit długości 15 minut w serwisie Youtube.

Wchodząc do serwisu Youtube, możemy ręcznie znaleźć pełną wersję filmu – w oknie wyszukiwania wpisujemy tytuł i klikamy szukaj. Następnie klikamy odnośnik filtr, znajdujący się w lewym górnym rogu, a następnie zaznaczamy czas trwania: długie (powyżej 20 minut):

W tytule filmu, warto jeszcze uwzględnić zwrot „cały film” np. „Taksi cały film” – w ten sposób przefiltrujemy treści niezgodne z naszymi oczekiwaniami.

Jak oglądać filmy bez limitów ?

Kolejny sposób oglądania filmów bez limitów to posłużenie się listą z tytułami filmów znajdujących się w serwisie Youtube. W ten sposób nie będziemy musieli ręcznie wyszukiwać filmu, tylko obejrzymy coś z zaproponowanej listy – również za darmo i bez limitów !

Na początek warto zajrzeć pod adres: http://www.youtube.com/playlist?list=PLC8CBC569F8CBF105&feature=plcp, gdzie znajduje się lista całych filmów w serwisie Youtube:

Filmów jest ponad 100, znajdziemy tutaj zarówno nowsze tytuły, oraz nieco starsze. Wadą tego rozwiązania jest fakt, że autor nie posegregował filmów tematycznie – brakuje także opisów, ale warto przyjrzeć się tej liście.

Oglądaj filmy bez limitu iPtak:

Kolejnym rozwiązaniem oglądania całych filmów w serwisie Youtube, jest skorzystanie z serwisu http://iptak.pl/

Serwis iPtak, udostępnia listę filmów pełnometrażowych, które możemy obejrzeć bez limitów i za darmo w serwisie Youtube. Nie brakuje tutaj filmowych nowości – oczywiście wszystkie filmy są w języku polskim.

Filmy w serwisie podzielone są tematycznie – wystarczy kliknąć odpowiednią kategorię np. filmy wojenne, akcji, komedie, dramat, horror, familijne, aby przejrzeć listę dostępnych filmów.

Po wybraniu danego filmu zobaczymy krótki opis, wraz ze zdjęciami – wystarczy kliknąć przycisk „włącz film” – znajdujący się pod galerią zdjęć, aby rozpocząć odtwarzanie wideo:

Warto również kliknąć odnośnik Film, znajdujący się w górnym menu – w ten sposób wyświetli się pełniejsza lista kategorii filmów serwisu iPtak:

Filmy za darmo i bez reklam

Jeżeli nie podoba nam się układ strony iPtak, lub nie znaleźliśmy tam poszukiwanego filmu – możemy zajrzeć na stronę: http://www.twojefilmy.bnx.pl/news.php

Również znajdziemy tam posegregowane tematycznie pełne filmy znajdujące się w serwisie Youtube. Wystarczy z menu po prawej stronie wybrać odpowiednią kategorię np. Akcja, Fantasy, Sci-Fi, Muzyczne, Komedie itp… aby zobaczyć listę filmów:

Wyświetlona lista będzie zawierała okładkę filmu, oraz krótki opis. Po naciśnięciu odnośnika filmu (tytuł), wyświetli się okno z playerem wideo, który umożliwia oglądanie filmów – równie dobrze możemy wejść bezpośrednio do serwisu Youtube i stamtąd obejrzeć cały film.

Warto korzystać z możliwości oglądania filmów w internecie za pomocą serwisu Youtube – nie musimy oglądać reklam, nie pobierane są żadne opłaty i wszystko mamy bez limitów ! Dodatkowo oglądając filmy w ten sposób, robimy to zgodnie z prawem.

Tagi:, , , , , , ,

10 komentarzy

 1. Kinomaniak napisał(a):

  Super sprawa – to naprawdę działa, mogę oglądać filmy bez limitów i to zupełnie za darmo 🙂

 2. Edward napisał(a):

  Jak oglądać film bez limitu

 3. Maciej K napisał(a):

  Tak jak mówiłem, tylko na VIDEO-ONLINE.U-SEO24.PL da się ogladać filmy za darmo ale z limitami 😉 bez limitów trzeba się zarejestrować

 4. Karol Marczak napisał(a):

  Dzięki takim portalom, można wiedzieć, co i jak jest legalne i nie ale zarazem wprowadzają w błąd…

 5. Karol Marczak napisał(a):

  Hehe :)Dzięki za wstawkę

 6. Maciejka napisał(a):

  Dzięki. Tego szukałem, teraz można dokonać aktualizacji bo są nowe też

 7. Tomek napisał(a):

  Polecił bym Wam ze swojej strony serwis na którym można oglądać filmy online i seriale online w bardzo dobrej jakości http://tbfilm.pl

 8. LorenX napisał(a):

  I must say you have hi quality content here. Your content can go viral.

  You need initial traffic only. How to get massive traffic?
  Search for: Murgrabia’s tools go viral

Napisz komentarz