Darmowa gra o zombie na weekend!

Zombality, to prosta gra wykonana w technologii Flash, w której będziemy musieli przetrwać w domu pełnym zombie. Zombality, to kolejna propozycja naszego portalu komputerowego, na to aby w ciekawy sposób spędzić mile weekend. Zapraszamy do zabawy!

  • Zombality – darmowa gra flash o zombie

Zombality to gra, w którą możemy zagrać w każdej chwili – nie trzeba jej instalować, wystarczy przeglądarka internetowa i dostęp do sieci. W grze będziemy sterowali bohaterem, gdzie przyjdzie nam przemierzać kolejne pomieszczania w mieszkaniu ogarniętym przez zombie. Nasz bohater do walki z przeciwnikami będzie mógł wykorzystywać różne przedmioty, które zdobędzie podczas przeszukiwania pomieszczeń min. siekierę, lub bronie palne.

gra o zombie

Gra posiada przyjemną kolorową grafikę – nie spodziewajmy się tutaj rozlewu krwi. Gra potrafi naprawdę umilić czas – na każdym jej etapie dostaniemy krótką instrukcję, w jaki sposób możemy przejść dany poziom.

darmowa gra flash

W grze sterujemy strzałkami, a czynności akcji (otwierające drzwi, podnoszące przedmiot) wykonujemy klawiszem D, natomiast chcąc zadać cios naciskamy klawisz A.

Napisz komentarz