Jak oszukać gry z Windowsa ? Triki w grach Windows pasjans i saper.

Jak oszukać gry systemu Windows: Pasjans i Saper ?

Nawet w takich klasycznych grach jak pasjans i saper można zastosować triki, które pozwolą wygrać każdą partię. Zobacz w jaki sposób ułożyć pasjansa i odgadnąć położenie min w Saperze.

Kody do gry w Pasjansa

Podczas gry w Pasjansa, możemy nacisnąć jednocześnie kombinację klawiszy Alt + Shift + 2, a zobaczymy przewracający się stosik kart:

Kody do gry w Sapera

Podczas gry w Sapera należy wpisać hasło „xyzzy”, po czym wcisnąć klawisz Shift ,a następnie Enter. Od teraz, gdy najedziemy na dane pole w grze i zobaczymy biały piksel w lewym górnym rogu, możemy być pewni że jest to pole z miną.

Dodatkowo, aby w rekordowym czasie wygrać grę, należy nacisnąć kombinację klawiszy windows, oraz d. Okno gry zostanie zminimalizowane, należy do niego powrócić – od teraz czas w grze będzie zatrzymany.

Kody do gry Freecell

Podczas gry naciskamy kombinację klawiszy alt + shift + f10, a następnie w oknie, które się pokaże naciskamy pozycję „Przerwij”. Wykonanie dowolnego ruchu spowoduje wygranie partii.

Tagi:

7 komentarzy

 1. Merc Elite pisze:

  Oba triki oczywiście działają:D O Saperze jednak nie wiedziałem, ale może dlatego, że jakoś nigdy nie byłem zbyt wielkim fanem tej gry.

 2. karak pisze:

  witam, poszukuję kodów do gry warcaby online z windows xp, wiem, że takie są, czy ktoś coś o tym wie?

 3. jack pisze:

  po co ci kody do warcaby??jezeli grasz z kims to poprostu odpal drugą ge z komputrem i rob takie ruchy jak twpj przciwnik i komputer sam bedzie ci pokazywal jak masz grac by wygrać..ale wy jestescie ciemni…

 4. Olivier pisze:

  Czy tylko działa na Windows xp czy działa tesz na Windows 7 przeciąganie kart.

 5. FGTR)HKBr pisze:

  Gówno, nie polecam 2/10 🙁

  Okłamujesz ludzi gupi gupku

 6. robertfx pisze:

  na w 10 nie działąja

 7. GRACZ pisze:

  Nie trzeba już szukać sapera w Windows wystarczy wejść na stronę https://saper-online.pl i tam grać.

Napisz komentarz