Darmowe karaoke do pobrania na komputer – program do karaoke. Jak korzystać z VanBasco Karaoke Player.

Darmowe karaoke bez dostępu do internetu, czyli VanBasco Karaoke Player.

Jeżeli poszukujesz darmowego programu do wystąpień karaoke, na pewno spodoba ci się VanBasco Karaoke Player. Program umożliwia śpiewanie utworów karaoke, bez dostępu do internetu. Zobacz jak posługiwać się darmowym programem, który z pewnością przyda się na wielu towarzyskich imprezach.

VanBasco Karaoke Player, jest to program umożliwiający odtwarzanie podkładów dźwiękowych, wraz z tekstem danego utworu – czyli krótko mówiąc program umożliwiający wcielenie się w piosenkarza. VanBasco Karaoke Player jest darmowy, możemy go pobrać ze strony: http://www.vanbasco.com/download.html, klikając przycisk download.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu do karaoke, większość okien można zamknąć (są zbędne):

Gdy uruchomimy program, będziemy mogli zaznajomić się z pierwszym utworem, który jest dostarczany razem z programem „Evarlasting Love” – wystarczy kliknąć przycisk play. Po chwili usłyszymy muzykę, oraz zobaczymy tekst – kolorem czerwonym wyszczególniono aktualną frazę:

Jeden utwór to stosunkowo mało, dlatego warto poszukać innych podkładów muzycznych, które są obsługiwane przez VanBasco Karaoke Player – chodzi o formaty midi, midi karaoke, lub Windows midi (.mid, .midi, .kar, .rmi).

W internecie dostępnych jest sporo utworków do karaoke – wystarczy poszukać, jedną z takich stron udostępniając co prawda wersje demo utworów jest http://www.utworki.pl/ – wystarczy pobrać utwór i na niego kliknąć, aby po chwili rozpoczęło się odtwarzanie:

Zaletą tego programu jest fakt, że nie musimy posiadać dostępu do internetu – możemy słuchać utworów wtedy kiedy mamy na to ochotę. Minusem jest co prawda gorszy dostęp do plików muzycznych karaoke, oraz nieco mniej dynamiczne utwory.

Tagi:, , ,

5 komentarzy

 1. Andrzej pisze:

  Program naprawdę przydatny, a artykuł bardzo dobrze napisany – oby tak dalej !!! Szkoda tylko, że w internecie jest mała liczba dostępnych plików midi – chodzi o te darmowe.

 2. programfiles pisze:

  świetny program, sam go używam i polecam.

 3. klaudia10 pisze:

  jak to pobrać

 4. przemo pisze:

  Pierwszy link na samej górze umożliwi ci pobranie programu Karaoke na dysk komputera.

 5. Co raz mniej takich programów w necie, a szczególnie darmowych.

Napisz komentarz