Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy S6? Producent skutecznie dozuje informacje

Sammobile zdradza pierwsze informacje na temat Samsunga Galaxy S6, ale wiele faktów nadal pozostaje tajemnicą. Czy koreański producent rzeczywiście zdecyduje się na zastosowanie zakrzywionego ekranu i 4GB pamięci RAM?

142063887802763000

Garść informacji na temat długo oczekiwanego Galaxy S6

Project Zero od Samsunga

Project Zero [oznaczenie inżynierskie], czyli właściwie Samsung Galaxy S6 ma zadebiutować na rynku pod koniec I kw. 2015r. i chociaż do pierwszej oficjalnej prezentacji przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka miesięcy, to serwis Sammobile dotarł do pierwszych materiałów inżynierskich.

W publikacji czytamy, że Samsung Galaxy S6 trafi na rynek z charakterystycznym zakrzywionym ekranem rozszerzającym przestrzeń roboczą dostępną dla użytkownika. Na razie nie wiadomo, czy ta technologia będzie tylko wariantem opcjonalnym z serii Edge, czy też będzie obecna w każdym modelu S6.

Ostateczna konfiguracja nie jest jeszcze znana
Portal Sammobile podał inżynierską konfigurację techniczną nowego Samsunga Galaxy S6, ale do premiery w marcu 2015r. producent może zdecydować się na wprowadzenie kilku korekt technicznych.

S6 ma zostać wyposażony w duży ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 px, a także dwa aparaty cyfrowe 20 oraz 5 Mpix – odpowiednio na tylnym panelu oraz froncie smartfona.

Do dyspozycji użytkownika będą 3 lub 4 GB pamięci operacyjnej RAM oraz duża przestrzeń dyskowa w zależności od wybranej wersji: 128, 64 lub 32 GB. Samsung wyposaży swojego flagowego Galaxy S6 prawdopodobnie w procesor Snapdragon 810, ale użytkownicy coraz częściej wskazują, że jego miejsce zajmie 64-bitowy Exynos 7420 (cała dyskusja na forum dyskusyjnym GSM Comperia.pl).

Samsung nie potwierdza i nie zaprzecza informacji podanych przez Sammobile
Koreański producent nie ustosunkował się do rewelacji podanych przez Sammobile. Możemy jednak spodziewać się, że konfiguracja podana przez serwis wydaje się bardzo prawdopodobna – S6 będzie wykorzystywał najmocniejsze podzespoły dostępne na rynku.

Premiera Samunga Galaxy S6 została zaplanowana na I kw. 2015r.

Źródło: Notka PR,

Napisz komentarz