Smart Dom – bezpieczeństwo, komfort oraz oszczędność

Każdy człowiek chce czuć się w swoim domu wygodnie, komfortowo oraz w pełni bezpiecznie. Czynniki te są niezwykle istotne niezależnie od tego, czy mieszka się w okazałej rezydencji, w bogatej dzielnicy, w prywatnym domku na przedmieściach czy też w apartamentowcu lub mieszkaniu w bloku. Zatem idealnym sposobem jest wprowadzenie we własnym mieszkaniu nowoczesnych rozwiązań i stworzenie niezwykle Inteligentnego Domu.

Smart Dom to niezwykłe opłacalna inwestycja posiadająca niezliczoną ilość zalet. Jedną z nich jest bez wątpienia komfort użytkowania w pełni inteligentnego mieszkania. Któż z nas nie chciałby, aby zaraz po wejściu do domu samoczynnie podnosiły się wszystkie rolety w oknach, a z głośników rozbrzmiewała nasza ulubiona muzyka.
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na takie innowacyjne rozwiązania. A jest to wszystko możliwe z pomocą nowoczesnych paneli dotykowych, smartfonów, tabletów oraz komputerów. Te funkcjonalne urządzenia multimedialne pozwalają na wygodne oraz sprawne zarządzanie całym budynkiem nie ruszając się z miejsca, a nawet podczas nieobecności właściciela w domu.

Smart Dom – bezpieczeństwo na wysokim poziomie

Stawiając na bezpieczeństwo w naszym domu warto postawić na zintegrowanie automatyki domu z systemami alarmu oraz monitoringu. Takie nowoczesne rozwiązanie znacznie zwiększa bezpieczeństwo w budynku oraz na zewnątrz. Otóż ten innowacyjny system w razie potrzeby potrafi uruchomić symulację obecności użytkowników, jednocześnie wysyłając informację o naruszeniu wyznaczonej strefy. Dzięki zamontowanym, specjalnym czujnikom zadymienia, zalania, gazu, tlenku węgla Inteligentny Dom potrafi sam podjąć odpowiednie działania takie jak zamkniecie głównego zaworu wody czy gazu.

Inteligentne Mieszkanie – oszczędność, ekonomia oraz ekologia

Nowoczesne systemy potrafią w pełni zadbać o wysokość płaconych rachunków. Otóż potrafią one zmniejszyć temperaturę w mieszkaniu podczas nieobecności właściciela, automatyczne wyłączyć światło, gdy nikogo nie ma w danym pomieszczeniu czy też automatycznie zamknąć okna po włączeniu klimatyzacji. Takie działania potrafią w znaczny sposób zredukować koszty utrzymania każdego smart domu.
Warto wiedzieć o tym, że sprawne sterowanie instalacją pozwala znacznie zredukować koszty zużycia energii. Dane przedstawiają się niezwykle interesująco. Otóż koszty można zmniejszyć nawet o

• 40 procent przez kontrolę zainstalowanych żaluzji oraz rolet
• 50 procent dzięki sterowaniu oświetleniem w pojedynczym pomieszczeniu
• 60 procent dzięki inteligentnemu sterowaniu wentylacją oraz klimatyzacją
Te spore oszczędności mediów są przyjazne nie tylko dla naszego portfela lecz także dla środowiska naturalnego.

Smart dom – pełna kontrola dzięki innowacyjnym urządzeniom

Nowoczesne rozwiązania pozwalające sterować wyposażeniem oraz instalacjami w domu są związane z nieustannym rozwojem elektronicznym. Z pomocą innowacyjnych urządzeń wygodne sterowanie jest możliwe z każdego wybranego miejsca. Wśród wielu z nich można wymienić szklane panele dotykowe, klasyczne włączniki, ekrany dotykowe, czytniki gestów oraz wszystkie urządzenia mobilne. Dzięki nim każdy właściciel może sterować własnym mieszkaniem z dowolnego miejsca na świecie. W każdej dowolnej chwili może on sprawdzić co się dzieje w jego domu oraz może sterować urządzeniami jakby był w nim obecny.

Źródło: Notka PR

6 komentarzy

 1. Dawid Pasieka pisze:

  Jestem jebanym debilem co nie zdal z fizyki

 2. bedoes pisze:

  6×6=36 KUURWY

 3. drewno pisze:

  nie wychodze z domu

 4. Fabikox123 pisze:

  ha ha (smark)

 5. Jesteś w Łomży pisze:

  Nie otwieraj oczu

 6. pizdesklejtamenele pisze:

  sadmnwsujwdfh

Napisz komentarz