Najlepsze darmowe gry na iPhone!

Granie w różnego rodzaju gry to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Oczywiście jeśli robimy to z umiarem i w czasie wolnym. Dzięki takiej formie rozrywki możemy się na chwilę odstresować i zapomnieć codzienności. Dobra gra to taka, która wciąga, jest dobrze wykonana a także ma wspaniałą grafikę. W tym artykule znajdziesz kilka propozycji najlepszych i najciekawszych gier dostępnych na system iOS, czyli na telefony marki Apple. Są to gry darmowe, które mogą wymagać drobnych opłat podczas trwania rozgrywki.

Najciekawsze darmowe gry na iPhone

Pierwszą za polecanych przez nas gier jest “ASPHALT 8: AIRBORNE”. Jest to jedna z najpopularniejszych gier wyścigowych dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym iOS. Rozgrywka jest bardzo realistyczna biorąc pod uwagę urządzenie na którym gramy. To samo dotyczy grafiki, która odbiega od tego do czego jesteśmy przyzwyczajeni grając na telefonie. Jest to idealna gra dla fanów motoryzacji oraz gier wideo. Naszą kolejną propozycją jest “FIRE EMBLEM HEROES”. Gra polega na pojedynkowaniu się z innymi postaciami. Tłem fabuły jest szansa na ocalenie królestwa o nazwie Askran. Oprawa graficzna przywodzi na myśl japońską mangę. Godna pochwalenia jest także muzyka oraz dynamiczne walki. Kolejna propozycja to “Super Mario Run”. Gra bije rekordy popularności na całym świecie. Zachwyca oprawą graficzną oraz dokładnie zaprojektowane poziomy gry. Aby ukończyć grę potrzebne jest uiszczenie opłaty, jednak jeśli nie chcesz tego robić darmowa wersja jest bardzo wyczerpująca.

Najbardziej wciągające darmowe gry na iPhone

Naszą kolejną propozycją jest gra, w którą możemy grać wiele dni. Jest nią “Egg, INC” Jest to świetna gra strategiczna ekonomiczna. Podczas rozgrywki mamy za zadanie zarządzanie kurzą fermą. Gra gwarantuje praktycznie, że stracimy rachubę czasu. Kolejną gra godna polecenia na iPhone 11 jest “South Park: Phone Destroyer”. Gra dostępna jest także na komputer. Charakteryzuje się czarnym humorem i zabawą słowem. Podczas rozgrywki wcielamy się w superbohaterów. Gra polega na rywalizacji z innymi graczami. Ostatnią propozycją jest “Timberman”. Rozgrywka jest niesamowicie prosta, ale bardzo wciągająca. Wszystko opiera się tak naprawdę na dwóch czynnościach. Wcielamy się w rolę tytułowego drwala, którego zadaniem jest oczywiście ścięcie jak największej ilości drzew. jest jednak jeden haczyk, wszystko utrudniają wystające gałęzie, których dotknięcie skutkuje śmiercią. Gra wydaje się być banalnie prosta, jednak właśnie ta prostota sprawia, że jest tak wciągająca.

Źródło: Notka PR

Napisz komentarz