Najlepsze części wymienne do Twojego iPhone’a

Znasz sytuację, kiedy telefon spada na ziemię i jego wyświetlacz pęka? Szukasz części zamiennych, żeby uratować swój skarb? A może po prostu potrzebujesz akcesoriów do swojego Iphone’a lub szkła hartowanego, żeby odpowiednio je chronić? Nie musisz szukać daleko, zamów online najlepsze części w świetnych cenach!

fot. materiały prasowe

Dobra ochrona Iphone’a to połowa sukcesu

Telefon w dzisiejszych czasach to prywatny asystent, bez którego trudno jest się poruszać po świecie. Dzięki niemu można być w kontakcie ze wszystkimi, odnaleźć drogę w każdym mieście, znaleźć środek transportu publicznego lub prywatnego, ale też zapłacić za wszystko, bez konieczności noszenia ze sobą portfela. To skarbnica aplikacji, które pomagają w życiu codziennym o wiele lepiej niż prywatny asystent. Dlatego tak ważne jest chronienie go przed kradzieżą i przed uszkodzeniem. Jak najlepiej chronić swój telefon? Oczywiście, jednym ze skuteczniejszych sposobów ochrony telefonu, to schowanie go w etui, które w razie upadku zamortyzuje i ochroni telefon przed uszkodzeniem. Istnieją różne modele, jednostronne, dwustronne, wybór konkretnego modelu zależy od trybu życia użytkownika telefonu. Dla osób, u których istnieje większe ryzyko upuszczenia telefonu, bardziej polecane są case książkowe, obejmujące tył, ale także przód telefonu. Z kolei osoby, które mniej narażają swój telefon, śmiało mogą sięgać po osłonę jedynie na tylną część telefonu i krawędzie. Etui musi być dobrane idealnie do modelu telefonu, z wycięciami w odpowiednich miejscach, na słuchawki, aparat, czy przyciski. Ważny jest też rozmiar pokrowca, żeby telefon nie wypadł z niego w trakcie użytkowania. Dlatego lepiej nie sięgać po tanie etui, bo mogą się okazać nie tylko niedopasowane, ale także szkodliwe dla samego telefonu. Chcesz kupować tylko najlepszej jakości produkty, w dobrej cenie? Sprawdź asortyment, jaki prezentuje Hurtowania GSMOK.eu,. Wybierzesz najlepsze akcesoria do Twojego Iphone’a!

Im więcej, tym lepiej

Obudowa telefonu to nie jedyne, co może zostać uszkodzone w trakcie upadku czy zalania telefonu. Równie delikatny jest jego wyświetlacz, który warto przykryć dodatkową, ochronną warstwą szkła hartowanego. Im mocniejsze, tym większe prawdopodobieństwo, że to szkło pęknie w momencie upadku, a nie Twój wyświetlacz. Szkła hartowane są tworzone na wymiar, do każdego modelu komórki, tak żeby cała powierzchnia szklana została nim idealnie pokryta. Inwestując w byle jakie modele, ryzykujesz, że Twój telefon nie będzie dostatecznie chroniony, że źle wycięte szkło zablokuje dostęp do mikrofonu czy innych funkcji telefonu. Ryzykujesz także tym, że nieodpowiednio dobrany rozmiar szkła przyczyni się do jego szybszego odklejenia. Szkło może też nie chcieć przykleić się wcale, jeśli użyty klej nie będzie wystarczająco dobrej jakości, a ty zmarnujesz wydane pieniądze. A kiedy Twój telefon już spadł i jest już za późno na ratunek wyświetlacza, sięgaj tylko po sprawdzonych producentów. Decydując się na wyświetlacz LCD z naszego sklepu https://gsmok.eu/pol_m_APPLE_IPHONE-X_Wyswietlacze-LCD-13453.html, zyskasz pewność, że nie będzie zakłócać działania Twojego telefonu.

Źródło: Notka PR

Napisz komentarz