Łatwe i szybkie fakturowanie – to możliwe

Początki związane z otwarciem firmy są dla wielu osób stresujące. Pojawia się wiele sytuacji, z którymi nigdy wcześniej nie miało się do czynienia. Nie każdy jest w stanie poradzić sobie z wieloma zawiłymi procedurami, pojawiają się liczne dokumenty i palące terminy. Młody przedsiębiorca zastanawia się jak z tym wszystkim sobie poradzi i kto podpowie mu jak wystawić fakturę. Na ratunek przychodzą specjalne programy do tworzenia faktur, a wśród nich Afaktury.pl.

Program przydatny na zawsze

Odpowiedni program, jest to pomoc, która przydaje się nie tylko na początku, ale także przez cały czas prowadzenia firmy. To nie tylko, przyjemna nauka i instruktarz, który pokaże jak wystawić fakturę VAT, ale także najlepszy pomocnik, który pozwala na stworzenie firmy nowoczesnej i ceniącej swoich klientów. Większość przedsiębiorców ceni sobie wygodę, możliwość załatwienia spraw szybko i skutecznie. Program do faktur, gwarantuje to wszystko, a nawet więcej, dzięki dodatkowym opcjom. Rozbudowane możliwości zapisu i wysyłki, zaskoczą niejednego klienta. Można ekspresowo przesłać fakturę na maila, z odpowiednią adnotacją i w wybranym trybie. Jest to działanie nie tylko pro klienckie, ale także proekologiczne. Efaktury są coraz powszechniejsze i są akceptowane przez wszystkie Urzędy Skarbowe i księgowość.

Wystawianie faktur staje się łatwiejsze

Jak wystawić fakturę? Z programem Afaktury.pl, można powiedzieć, że jest to dziecinnie proste. Wystarczy zarejestrować się na portalu, wprowadzając podstawowe informacje dotyczące sprzedawcy. Jest to rozwiązanie, które sprawia, że program staje się intuicyjny. Automatycznie podkłada dane właściciela, jego nazwę, NIP, konto bankowe, telefony, fax, adres mailowy itp. Do każdej faktury. Następnie wybiera się opcję wystaw dokument i w kilka sekund użytkownik ma przed sobą szablon danej faktury. Należy wypełnić rubryki z datami, numer faktury już jest przydzielony, ale istnieje możliwość edycji. Kolejnym etapem jest wprowadzenie informacji o kupującym. Można wybrać kontrahenta z zapisanej osobistej bazy, wprowadzić go ręcznie bądź pobrać dane na podstawie NIPu z GUS. Później uzupełnia się dane dotyczące produktu, a kolejno przechodzi się do opisu płatności. Wprowadza się kwotę, rodzaj opodatkowania, formę i termin płatności. Wszystko jest bardzo przejrzyste i klarowne. Omawiany szablon nie jest zbyt obszerny i zawiera jedynie konieczne informacje. Na samym dole zaznacza się osobę wystawiającą i można także dodać uwagi do faktury – jak numer rejestracyjny, czy tym podobne.

Faktura? Już gotowa

Niegdyś faktury kojarzone były z czymś zawiłym, trudnym i ich wystawianie wzbudzało niechęć. Należy jednak pamiętać, że możliwość uzyskania faktury to obecnie norma i profesjonalny sprzedawca musi oferować to swoim klientom. Nie chodzi tylko o fakturę VAT, ale także fakturę zaliczkową, VAT-marżę, walutową, w języku obcym i fakturę bez podatku. Faktura to zarobione pieniądze, które w oczywisty sposób przekładają się na zysk. Profesjonalne programy do faktur, sprawiają, że pytań jak wystawić fakturę jest coraz mniej. Właściciele wychodzą naprzeciw klientom i oferują im szeroki zakres usług, działają szybko i efektywnie, dzięki czemu przyciągają nowych klientów i zatrzymują tych obecnych.

Partnerem artykułu jest firma afaktury.pl, oferująca: wsparcie przy wystawianiu faktur- więcej na https://afaktury.pl/pomoc-faktury,0,3,1/.

Źródło: Notka PR

Napisz komentarz