Kupuj karty pre-paid PlayStation jeszcze taniej!

Kupowanie gier i innych materiałów w sklepie PlayStation Store jest możliwe bez posiadania karty płatniczej albo kredytowej. Wystarczy wybranie doładowania pre-paid w formie kodu. Teraz można kupować je jeszcze taniej!

Wiele gier na konsole PlayStation dostępnych jest tylko w formie cyfrowej, zatem nie znajdziemy ich w zwykłych sklepach. Co więcej, taka forma zakupu jest również najwygodniejsza – mamy przed sobą bogatą bibliotekę różnych tytułów, wśród których każdy może znaleźć dla siebie coś interesującego.

Nie musisz mieć karty płatniczej

Jeśli chcemy dokonać zakupu w sklepie internetowym PlayStation Store, musimy posiadać do tego celu kartę płatniczą albo kredytową. Nie każdy użytkownik konsoli taką kartę posiada. Są też i tacy, którzy w obawie o bezpieczeństwo danych karty nie chcą ich podawać.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie pre-paid PlayStation, czyli zakupienie specjalnej karty z kodem, którą możemy potem zrealizować w sklepie.

Gdzie możemy kupić pre-paid PlayStation?

Jeśli również chcesz zakupić doładowanie do sklepu PlayStation, możemy zrobić to na dwa sposoby – pierwszym z nich jest zakupienie pre-paid w formie cyfrowej, czyli on-line, drugim jest kupienie karty fizycznej z kodem.

Jeśli chodzi o wygodę oraz o szybkość, zdecydowanie wygrywa pierwsza opcja, czyli pre-paid PlayStation w formie cyfrowej. Możemy złożyć zamówienie on-line w różnych sklepach, między innymi w sklepach AGD, RTV, sklepach z grami, z doładowaniami, a nawet na aukcjach on-line.

Płać jeszcze mniej za doładowanie PlayStation!

Jeśli nie chcesz przepłacać za doładowanie na zakupy do sklepu PlayStation, warto przede wszystkim zajrzeć do różnych sklepów z doładowaniami oraz z grami. To właśnie one oferują nam najbardziej atrakcyjne ceny. Przykładowo, jeśli będziemy chcieli kupić doładowanie konta w nominale 100 złotych, zapłacimy za nie tylko 95-98 złotych. Dzięki temu oszczędzamy kilka złotych!

Warto też mieć rękę na pulsie, ponieważ wiele serwisów organizuje promocje przy zakupie doładowań – możemy wtedy oszczędzić jeszcze więcej!

Źródło: Notka PR,

Napisz komentarz