Jak możemy grać w gry i zdobywać nagrody?

W Gamehag zarabiasz grając w MMO lub gry przeglądarkowe. Aby zdobyć nagrody, wirtualną gotówkę lub prawdziwe pieniądze, wystarczy kliknąć odpowiedni link, zarejestrować się do serwisu i wykonać kilka konkretnych zadań. Dzięki temu otrzymasz “Klejnoty Duszy”, czyli punkty, które możesz później wymienić na różne nagrody, takie jak klucze do rozmaitych gier na Steam albo doładowanie portfela na Steam.

Rejestracja

Zarejestruj się na Gamehag, graj i zgarniaj nagrody. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. Kiedy już się zarejestrujesz, możesz znaleźć grę, w którą chcesz zagrać. Do wyboru masz gry przeglądarkowe, online i takie, które ściągasz na komputer. Kiedy skończysz, dostaniesz wiadomość na Gamehag, że zacząłeś już wykonywać zadania.

Jak zdobywać nagrody?

Jeśli chcesz zdobywać “Kamienie Dusz”, musisz wykonywać określone zadania. Gry przeglądarkowe online na Gamehag dostępne są za darmo. Dlatego z pewnością znajdziesz dla siebie idealną grę. Możesz dostawać różne polecenia np. Osiągnij poziom 5 lub Wypełnij misję XXXXX. Jak tylko wykonasz zadanie, zrób zrzut ekranu i prześlij go do Gamehag. Ten proces jest dość prosty. Wystarczy kliknąć zadanie i przesłać zrzut ekranu bezpośrednio z menu. Po kilku minutach ukończysz zadanie i otrzymasz “Kamienie Dusz”. Zanim rozpoczniesz konkretne zadanie, będziesz dokładnie wiedzieć, ile “Kamieni Dusz” możesz zdobyć.

“Kamienie Dusz” również zdobywasz, codziennie się logując. Jeśli przez 7 dni z rzędu będziesz się logował, otrzymasz dodatkowe punkty. Zarabiasz też na pisaniu recenzji o grach, publikacji newsów i artykułów, udzielaniu się na forum. Masz ogromne możliwości, aby zdobyć “Kamienie Dusz”.

Czy Gamehag jest naprawdę legalny, czy to oszustwo?

Gamehag nie jest oszustwem, to legalny biznes. Naprawdę zarabiasz tutaj darmowe klucze lub gry na Steam. Jest to świetny serwis dla wszystkich miłośników gier. Daje wspaniałą możliwość testowania różnych gier.

Dlaczego warto grać w gry przeglądarkowe?

Przede wszystkim nie musimy instalować gier przeglądarkowych. Nawet jeśli nie mamy mocnego sprzętu, śmiało możemy zagrać w ciekawe gry. Wystarczy tylko kliknąć i już gramy. Gamehag oferuje różnorodne tytuły przeglądarkowe. Ponadto mamy okazję upolować za darmo naprawdę atrakcyjne nagrody.

Gry przeglądarkowe są bardzo popularne. Nie trzeba spełniać wygórowanych wymagań systemowych. Jednak to wcale nie oznacza, że takie gry są nudne. Wręcz przeciwnie, oferują różnorodne misje i możliwości na rozwój wybranej postaci. Dlatego gry są bardzo wciągające. Przed komputerem możemy spędzić długie godziny i wcale się nie nudzić. Wystarczy, że założysz bezpłatne konto na Gamehag i zyskujesz dostęp do różnorodnych gier. W serwisie znajdziesz wiele gier wartych uwagi. Dużą popularnością cieszy się League of Angels III, Viking, War of Clans, Rage War. Grając w takie i inne gry na Gamehag, otrzymujesz “Kamienie Dusz”. Jeśli zdobędziesz ich wystarczająco dużo, możesz je później zamienić na cenne nagrody. To idealne miejsce dla wszystkich miłośników gier.

Źródło: Notka PR

1 Komentarz

  1. znafca pisze:

    Ładny blat na fotce

Napisz komentarz