HP elitebook – komputer, który sprosta każdemu wyzwaniu!

Wybór komputera to złożona kwestia, a jej właściwe rozwiązanie może być zależne od wielu czynników. Istotne jest przeznaczenie i cel w jakim chcesz używać nowego sprzętu, środki jakimi dysponujesz, czy stopień Twojego zaawansowania w obsłudze urządzenia. Jednak HP elitebook to komputer, który sprosta niemal każdemu wyzwaniu.

Czy ten sprzęt nadaje się do użytku domowego?

Jeśli szukasz solidnego sprzętu, którego będziesz używał jako domowego komputera, to HP elitebook jak najbardziej spełni Twoje oczekiwania. Ten komputer wyposażony jest w najnowszy system Windows 10 oraz przeglądarkę Edge, dzięki której szybko i intuicyjnie zwiedzisz nawet najdalsze zakątki internetu. Szczególnie pomocne mogą być wbudowane zabezpieczenia, dzięki którym nie będziesz narażony na szkodliwe działanie wirusów czekających na Ciebie w sieci. To również doskonały sprzęt do przeglądania multimediów. Bez żadnego problemu będziesz mógł oglądać zdjęcia i filmy w rozdzielczości 4K Ultra HD na komputerze lub dzięki cyfrowemu złączu DisplayPort prześlesz obraz do swojego telewizora. HP elitebook wyposażony jest w szybki i cicho pracujący dysk SSD, który dodatkowo jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, więc Twoje dane, będą na nim bezpieczne. To oczywiście nie wszystkie możliwości, jakie oferuje ten sprzęt, jeśli więc potrzebujesz komputera jedynie do takich celów, z powodzeniem znajdziesz na rynku tańsze rozwiązania.

Najnowsze gry w Twoim zasięgu

Tylko prawdziwi gracze rozumieją ten problem, kiedy wyczekujesz z niecierpliwością na premierę nowej gry, a gdy już ją dostaniesz, okazuje się, że Twój komputer nie jest w stanie jej odtworzyć ze względu na zbyt wysokie wymagania sprzętowe. Prawdziwy koszmar, który nie zdarzy Ci się z komputerem HP elitebook. Dzięki procesorowi 6 generacji Intel i7 oraz karcie graficznej z serii HD Graphics korzystającej z technologi Hyper-Threading i Turbo Boost będziesz gotowy nawet na najbardziej wymagające gry. Zapomnij o obniżaniu ustawień na minimalne, by jedynie odpalić grę i narobić sobie smaka. Z tym sprzętem będziesz mógł się cieszyć każdym detalem graficznym oraz w pełni korzystać z wszystkich form rozgrywki od razu po premierze gry.

Komputer do pracy, co możesz z nim zdziałać?

HP elitebook to świetny komputer do pracy, dzięki któremu otworzy się przed Tobą morze najróżniejszych możliwości. Jeżeli chcesz zająć się obróbką zdjęć, materiałów video, czy grafiką 3D, to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki wspomnianym już wcześniej procesorowi i karcie graficznej nie będzie Ci straszne żadne wyzwanie graficzne, a programy do obróbki video będą działać szybko i sprawnie. Zainstalowana fabrycznie pamięć ram o pojemności 8GB zagwarantuje Ci możliwość szybkiej i płynnej pracy. To ważne, żeby podczas pracy nie spowalniało Cię działanie komputera, gdy będziesz zmuszony do włączenia kilku aplikacji naraz. Wbudowany czytnik linii papilarnych pozwoli Ci spać bezpiecznie, bez obaw, że ktoś z współpracowników lub konkurencji dostanie się do Twojego komputera.

HP elitebook to komputer, który da Ci olbrzymie możliwości rozwoju, pracy, ale też rozrywki. Jest solidny i z pewnością warty swojej ceny. Jeśli zdecydujesz się na wybór tego sprzętu, z pewnością zaspokoi on swoje potrzeby.

Źródło: Notka PR

Napisz komentarz