Gry komputerowe przenoszą w całkiem inny świat, pozwalając przeżywać nieziemskie przygody.

Gry komputerowe przenoszą w całkiem inny świat, pozwalając przeżywać nieziemskie przygody. W wielu z nich sporą rolę odgrywa dźwięk, który nie stanowi już jedynie tła, ale opowiada własną historię, często jest też tworzony przez zdolnych, nagradzanych kompozytorów. Żeby w pełni cieszyć się dźwiękiem w ulubionych grach, warto pomyśleć o specjalnych słuchawkach. Czym powinny się charakteryzować?

Izolowanie od świata zewnętrznego
Przede wszystkim, dobre słuchawki powinny izolować dźwięki ze świata zewnętrznego, które mogłyby wybijać ze skupienia na grze i psuć jej klimat, zarazem pogarszając odbiór dźwięków płynących z samej gry. Dobre słuchawki, takie jak między innymi słuchawki Logitech G933 charakteryzują się obsługą technologii Dolby® Surround Sound. Oznacza ona poczucie bycia całkowicie otoczonym przez dźwięk, bez „przecieków” z zewnątrz.

Wygoda noszenia
Kilkugodzinna sesja grania potrafi zmęczyć, szczególnie gdy przyczynia się do tego sam sprzęt. Dlatego słuchawki dla gracza powinny być wykonane z komfortowych materiałów i odpowiednio wyprofilowane. W modelu słuchawek Logitech G933 zastosowano nowoczesne, oddychające materiały z siateczki. Specjalny profil nie powoduje uciskania głowy ani uszu, dzięki czemu słuchawek nie zdejmuje się z ulgą po kilku godzinach rozrywki. Przeciwnie, można je nosić bardzo długo i po krótkiej przerwie znów komfortowo założyć.

Wspaniała jakość dźwięku
Jedną z ważniejszych cech słuchawek do gier jest nienaganna jakość dźwięku. Dobrze, jeśli wybrany model posiada możliwość ustawienia osobistych preferencji i profilów dźwięku. Dzięki specjalnym, opatentowanym membranom można liczyć na niczym niezakłócony odbiór ścieżki dźwiękowej z dowolnej gry – ponadto, istnieje wiele sposobów i możliwości spersonalizowania tego odbioru z użyciem odpowiedniego oprogramowania od producenta.

Wbudowany mikrofon
Gracze często porozumiewają się z innymi graczami podczas rozgrywki – dlatego też warto postawić na słuchawki posiadające wbudowany mikrofon. Słuchawki Logitech G933 posiadają mikrofon na wysięgniku, który można wygodnie ustawić w odpowiedniej odległości od ust, lub schować niemal w całości do obudowy słuchawek. Jego dodatkową zaletę stanowi świetna jakość i czystość dźwięku, dzięki czemu nic nie wpływa na szybką, klarowną komunikację.

Źródło: Notka PR

4 komentarze

 1. Օkay, then let’ѕ get cracking, ƅecause ԝһat’s to
  come is farly awesome. Diet plan2Go proviԀes fuⅼl meals plans including breakfast, lunch timе, and dinner.
  Tһere are even suggestions for snacks, ѕuch as
  a ummy apple ԝhen you’re feeling peckish.

 2. bullet force napisał(a):

  Izolowanie od świata zewnętrznego, Wspaniała jakość dźwięku

 3. json formatter napisał(a):

  pozwalając przeżywać nieziemskie przygody

 4. fnaf world napisał(a):

  This is very educational content and written well for a change. It’s nice to see that some people still understand how to write a quality post

Napisz komentarz