Grając w gry, zdobywaj nagrody!

Lubisz grać w gry, ale czasem słyszysz, że to marnowanie czasu? Chciałbyś udowodnić otoczeniu, że na Twoim hobby da się zarobić? A może chccesz po prostu mieć dostęp do najnowszych i najbardziej popularnych gier, ale nie wiesz, gdzie ich szukać? Odpowiedzią na te i inne potrzeby miłośników gier komputerowych jest portal Bananki.pl!

Graj w to, co lubisz
W Internecie nie brakuje stron, które oferują swoim użytkownikom opcję grania w różne gry. Przeważnie jednak proponują one tytuły należące tylko do jednego gatunku (na przykład tylko gry strategiczne), albo też rejestracja wiąże się z wysokimi opłatami. Portal Bananki.pl jest zaś miejscem, w którym znajdziesz mnóstwo tytułów najróżniejszych gier – od RPG i MMO, przez symulatory, po kształcące i rozwijające wyobraźnię gry rodzinne, które są odpowiednie także dla małych dzieci. Niezależnie od tego, jakie gry lubisz najbardziej, na pewno znajdziesz tutaj tytuł, który Cię wciągnie i zachwyci. Gry są „pogrupowane” w listy według kategorii oraz opatrzone opisami, dzięki czemu także osoba, która jeszcze nie wie, w co chce zagrać, będzie miała szansę dowiedzieć się czegoś na temat różnych gier i znaleźć produkcję, która ją zainteresuje. Kolejnym bardzo ważnym aspektem działania portalu są rozbudowane możliwości interakcji między użytkownikami. Na Banankach istnieje wiele forów, adresowanych do fanów konkretnego tytułu – kiedy ludzie dzielą się doświadczeniami, na ogół o wiele łatwiej awansują w grze, co ma przełożenie na korzyści materialne…

Bogatszy dzięki Banankom
Bananki to jednak coś znacznie więcej, niż strona, na której możesz pograć w kultowe gry. Portal umożliwia także zarabianie na graniu! Aby zdobyć cenne nagrody, wystarczy założyć konto (co jest naprawdę łatwe i całkowicie darmowe), a następnie zacząć grać w jedną lub kilka gier. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na spędzanie czasu przy tytule RPG, czy też wybierzesz grę rodzinną – w grze będziesz musiał się rozwijać. Bananki stawiają przed Tobą kolejne wyzwania – jeśli im sprostasz, otrzymasz wypłatę w wirtualnych pieniądzach, które nazywane są… banankami (przypadek? Nie sądzę!). Im więcej grasz i im więcej sukcesów pojawia się na Twoim koncie, tym więcej bananków zdobywasz. Kiedy zaś klikniesz w zakładkę „wydawaj bananki”, Twoim oczom ukaże się wiele dóbr, na które możesz wydać swoje środki. Jeśli jesteś fanem CS:GO, być może skusisz się na jakąś wystrzałową skórkę, a jeśli wolisz „namacalne” towary – pewnie wybierzesz sprzęt dla graczy. Czasami nagrody można zdobyć także dzięki banankowym konkursom, które są umieszczane na profilu Bananków na Facebooku – wystarczy tylko polubić tę stronę i być na bieżąco! Jeśli zaś uważasz, że masz lekkie pióro i chciałbyś pomóc w rozwijaniu portalu – możesz recenzować gry, które wypróbowałeś – Twoja opinia także zostanie nagrodzona banankami, ponieważ jest dla nas naprawdę ważna! Niektórzy ludzie, stojąc przed niezaryglowanymi drzwiami, nieustannie wahają się, czy nacisnąć klamkę. Nie powielaj ich błędów – wejdź na Bananki.pl, załóż konto i zacznij grać. Tylko wówczas przekonasz się, jak łatwo możesz zdobyć wymarzone nagrody – i to dzięki robieniu tego, co kochasz!

Źródło: Notka PR,

1 Komentarz

  1. Spanish to English napisał(a):

    Graj w to, co lubisz

Napisz komentarz