AVG Ultimate – antywirus z zaawansowaną ochroną

Zastanawiasz się czym różnią się antywirusy? Czytając ich specyfikację masz wrażenie, że ciągle czytasz o tym samym? Nic dziwnego! Każdy z nich ma podobne funkcje, które już teraz są standardem ochrony. Dlatego tak ważne jest to, co oferują poza tym. Poznaj nowe funkcje AVG Ultimate i przekonaj się, dlaczego jest to najlepszy program antywirusowy dla ciebie.

najlepszy antywirus avg ultimate

Co powoduje ,że AVG Ultimate jest najlepszym antywirusem?

  1. Ochrona przed ransomware. Słyszałeś o atakach polegających na zaszyfrowaniu plików na dysku? Tak właśnie działa złośliwe oprogramowanie ransomware. Możesz w kilka chwil stracić wszystkie swoje pliki bez możliwości odzyskania (bo zapłacenie okupu wcale nie gwarantuje ci przywrócenia dostępu do nich). Antywirus AVG Ultimate monitoruje wszystkie działania programów dzięki czemu powstrzyma je, gdy będą próbowały wprowadzać zmiany na dysku.
  2. Ochrona kamery. Jeżeli cenisz sobie prywatność, musisz koniecznie mieć tę funkcję. Antywirus AVG sprawdza na bieżąco jakie programy chcą skorzystać z kamery, żeby uchronić cię przed podglądaczami. Każde jej użycie będzie wymagało twojej zgody.
  3. Optymalizacja komputera. Sam dobrze wiesz jak to jest, gdy coś nie działa na 100% – krótko mówiąc: jest beznadziejnie. Komputer w trakcie użytkowania również obniża swoje loty. Antywirus AVG Ultimate pozwala zoptymalizować ustawienia, posprzątać dysk i przywrócić system do pełnej funkcjonalności. Przyspiesza również uruchamianie się Windows i pozwala oszczędzać baterię w laptopie.
  4. Panel administracyjny AVG ZEN. Masz już dosyć trudnych w obsłudze antywirusów, gdzie nic nie działa jak należy? Ultimate ma nowoczesny panel zarządzania, który pozwala łatwo zmieniać ustawienia programu i dostosowywać go do swoich potrzeb. Dodatkowo możesz zdalnie zarządzać antywirusem na innych urządzeniach.
  5. Bezpieczeństwo surfowania w Internecie. Boisz się, że pobierzesz zainfekowany plik lub wejdziesz na fałszywą stronę? AVG Ultimate pomoże ci uniknąć takich sytuacji. Nasz antywirus monitoruje czy witryna nie jest zainfekowana, a także sprawdza linki, które dostajesz w mailu. Możesz być pewien, że prowadzą tam, gdzie powinny. Inaczej Ultimate ostrzeże cię zanim klikniesz.
  6. Jedna licencja dla wielu urządzeń. Chcesz korzystać z legalnego programu, ale nie lubisz przepłacać? AVG Ultimate to antywirus z licencją pozwalającą na więcej niż jedną instalację. Możesz chronić swój smartfon, tablet oraz telefony i komputery twoich bliskich.
  7. Antywirus w wersji dla smartfona. Dobrze wiesz, że nie tylko komputery wymagają ochrony. AVG Ultimate ma również wersję dla systemu Android, dostosowaną do jego specyfiki. Znajdziesz w niej między innymi ochronę przed kradzieżą, możliwość monitorowania zgubionego telefonu oraz zabezpieczenie sieci.
  8. Antywirus dla telefonów to również zaawansowane funkcje, które pomagają chronić twoją prywatność, m.in. czyszczenie telefonu ze starych plików, możliwość ustawienia hasła dostępu do aplikacji oraz blokowanie niechcianych rozmów.

Ultimate jest antywirusem, który zapewni ci nie tylko wysokie standardy bezpieczeństwa, ale również zadba o twój komputer i smartfona, by działały szybko, bezproblemowo i bezbłędnie.

Sprawdź najlepszy antywirus AVG Ultimate

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.


Napisz komentarz