Abonament w Njumobile – jakie są zalety?

Abonament telefoniczny Njumobile jest coraz chętniej wybieranym produktem. A co jest w nim najważniejsze?

Czas, kiedy bardzo skrupulatnie liczyliśmy minuty, by nie przekroczyć swojego limitu na karcie telefonicznej odeszły już w niepamięć. Oferta telefonu z rachunkiem daje na tę chwilę w większości przypadków różne korzyści. Nielimitowane połączenia, a także SMS-y, plus sporo gigabajtów do wykorzystania na usługi internetowe. Jeśli ma się zabezpieczenie ze strony operatora na optymalny wariant abonamentu, nie myślimy o tym, czy na naszym koncie pozostały jeszcze czy to środki czy minuty czy gigabajty do wykorzystania. Mamy spokój. Ponadto, im dłużej korzystamy z usług danego operatora, tym więcej otrzymujemy. Tak jest też w Nju mobile. Są takie przypadki, kiedy np. po pół roku otrzymujemy dwa razy więcej gigabajtów na Internet. Po każdym upływającym pół roku stawki te mogą ciągle się powiększać. Lojalny klient abonamentowy dostaje całkiem wymierne korzyści od operatora. Podczas gdy w przypadku telefonu na kartę – jedynie trzymamy się właściwie kurczowo ustalonej swojej oszczędnej wersji miesięcznej i nic nie zyskujemy w dłuższej perspektywie.

Nju mobile – dlaczego ma coraz więcej użytkowników?
Nju mobile jest pierwszą propozycją na tle konkurencji, która idealnie wkomponowuje się swoimi pakietami abonamentowymi w oczekiwania wybranych grup docelowych. Idea jest taka, że użytkownicy Nju z abonamentem dobrze wiedzą od samego momentu zawarcia umowy, iż ich abonament nigdy nieoczekiwanie nie wzrośnie bardziej, aniżeli określona kwota maksymalna. Dla połączeń telefonicznych jest to 29 zł, dla SMS-ów 9 zł, zaś mobilnego internetu 19 zł. Oferty tzw. „no limit”, przysługujące na połączenia głosowe, dotyczą wszystkich połączeń krajowych – i to zarówno stacjonarnych, jak i komórkowych. Ceny za połączenia w ofercie z rachunkiem i na kartę wynoszą odpowiednio: 19 gr/min, 9 gr/SMS, 19 gr/1MB.

Oferta abonamentowa nie jest sprzedawana w salonach. To świadomy zabieg właścicieli tej sieci komórkowej po to, by obniżyć koszty dystrybucji. Prosta kwestia – została pominięta prowizja dla salonów, na czym finalnie zyskać mieli klienci sieci.

Abonament w Nju – jak to praktycznie wygląda?
Umowa z Nju mobile zawierana jest z klientem na 30 dni. Po upływie tego czasu automatycznie się przedłuża. Takie rozwiązanie jest wygodne wówczas, kiedy mamy ochotę z jakichś powodów zrezygnować. Nie ponosimy wówczas żadnych kar oraz w dowolnym czasie możemy zmienić operatora. Decyduje w tych okolicznościach jedynie upływ terminu okresu rozliczeniowego. W ofercie Nju mobile z rachunkiem nie ma właściwie typowego abonamentu i wliczonych do niego usług. Istnieje jednak pewna opłata minimalna, która wynosi 9 zł miesięcznie. W całości można ją wykorzystać na dowolne usługi, które rozliczane są według cennika operatora. Użytkownicy Nju mobile z rachunkiem są świadomi tego, że nie będzie on wyższy nigdy, aniżeli określona kwota maksymalna. Do osiągnięcia poziomu kwot maksymalnych pakietów, poszczególne rodzaje usług rozliczane są przez operatora zgodnie ze stawkami z cennika. Po osiągnięciu kwoty maksymalnej natomiast, korzystanie z usługi w większym zakresie jest bezpłatne, a liczba minut, SMS-ów i połączeń z Internetem nie jest limitowana. Jest jednak jedno zastrzeżenie – otóż po wykorzystaniu 1 GB na transmisję danych, ograniczeniu ulega prędkość transmisji danych. W maksymalnym wymiarze kwoty rozliczane są oddzielnie. Dla użytkowników intensywniej korzystających z Internetu, Nju mobile posiada ofertę dodatkowych pakietów na transmisję danych. W pakietach tych, po wykorzystaniu 1 GB transferu, mogą oni od razu przyspieszyć prędkość kolejnych połączeń z siecią. A mają do wyboru dwa warianty: 350 MB za 5 zł oraz 700 MB za 7 zł.

„Skarbonka”
Umowa na korzystanie z usług Nju mobile z rachunkiem pozwala używać telefonu nawet w sytuacjach, gdy z jakichś przyczyn nie udało nam się albo zapomnieliśmy opłacić rachunek. Funkcjonuje to na zasadzie swoistej „skarbonki”. Jest to usługa umożliwiająca szybkie odblokowanie swojego numeru. Do tego także pozwala na doładowanie go podobnie, jak w ofercie na kartę.

Jak zamówić abonament Nju?
Abonament Nju można dostać w bardzo krótkim czasie. Trzeba jedynie zamówić kartę SIM na stronie www.njumobile.pl. Zostanie ona bezpłatnie dostarczona razem z dołączoną umową pod wskazany adres osoby zamawiającej. Równie bezproblemowa i bezpłatna jest aktywacja karty SIM w Nju z rachunkiem. – Dla wszystkich klientów, którzy wybierają e-fakturę. Warto o tym pamiętać, żeby tę usługę koniecznie wybrać, dlatego że za wysłanie faktury pocztą ten operator nalicza spore dodatkowe opłaty. Nju z rachunkiem – oferta na abonament.

Tańszy w zakupie telefon na starcie
Oferty operatorów sieci komórkowych z rachunkiem dają bardzo często możliwość zaopatrzenia się w model smartfona wysokiej klasy. I dzieje się to przy dość przystępnej cenie. Wartość telefonu wliczona jest bowiem w zakres umowy. Decydując się na abonament, podejmujemy decyzję o rozłożeniu na raty ceny nowego modelu telefonu. Płacimy zdecydowanie mniej, czasami nawet symboliczną złotówkę na starcie, a możemy się cieszyć modnym modelem telefonu. Do tego już tylko optymalny zakres opłat za korzystanie z Internetu. Najnowszy, często nawet designerski model smartfonu, nie zawsze jest cenowo w zasięgu kupującego. Z abonamentem można go mieć w sposób mniej odczuwalny po tzw. kieszeni.

Dodatkowe usługi w ramach abonamentu
Oferta abonamentowa ma zazwyczaj opcje różnych usług dodatkowych. Pod rachunek dołączane są m.in. serwisy zewnętrzne, za jakie płaci się łącznie w ramach jednej faktury. Można wnosić np. opłaty za aplikacje w internetowym sklepie Google Play. Poza tym, w ofertach abonamentowych tańsze są też zwykle pakiety Internetu w ramach roumingu. Także stawki za połączenia i wiadomości są niższe.

Źródło: Notka PR,

Napisz komentarz