Wymień stary monitor CRT firmy iiyama na najnowszy model!

iiyama Polska z okazji 20-lecia iiyama w Europie ogłasza konkurs, w którym do wygrania jest nowy monitor LED iiyama. Zwycięzca sam będzie mógł zdecydować, który model z aktualnej oferty japońskiego producenta stanie się jego własnością*.

Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy, że posiadasz stary monitor CRT marki iiyama. Monitor musi być w 100% sprawny. Zrób mu oryginalne zdjęcie i wyślij nam. Liczy się przede wszystkim kreatywność i poczucie humoru. Monitor można wystylizować np. na japońskiego wojownika.

Prace należy nadsyłać do dnia 31.12.2012 na adres konkurs@iiyama.com w temacie e-maila wpisując Wymień Grubego na Chudego – zgłoszenie do konkursu. W treści maila trzeba koniecznie podać nazwę monitora widocznego na zdjęciu. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać dowolną ilość zdjęć. Komisja konkursowa złożona z zespołu iiyama Polska wybierze dwadzieścia najlepszych prac. Zostaną one opublikowane na profilu firmy iiyama Polska na Facebooku: http://www.facebook.com/iiyamapolska, i to właśnie drogą głosowania na Facebooku zostanie wyłoniony ostateczny zwycięzca. Głosowanie potrwa do końca stycznia. Wygra autor zdjęcia, które w tym czasie dostanie najwięcej „lajków”.

Warunkiem otrzymania nagrody jest przekazanie starego modelu iiyama CRT na własność iiyama Polska*. Koszt wysyłki pokrywa iiyama.

  • Przekazanie CRT iiyama 17’’ – Zwycięzca ma prawo wybrać monitor LCD iiyama o wielkości do 22’’ (z wyłączeniem monitorów dotykowych)

  • Przekazanie CRT iiyama 19’’ – Zwycięzca ma prawo wybrać monitor LCD iiyama o wielkości do 24’’ (z wyłączeniem monitorów dotykowych)

  • Przekaznie CRT iiyama 21’’ – Zwycięzca ma prawo wybrać monitor LCD iiyama o wielkości do 27’’ (z wyłączeniem monitorów dotykowych)

Szczegółowy regulamin konkursu znajduję się na stronie http://www.iiyama.pl

Źródło: Informacja prasowa, IIyama

Napisz komentarz