PrimeBench – Nowy benchmark z Polski

Benchmarki lubią wszyscy. Niestety w tej dziedzinie niewiele się zmienia i nowe testy pojawiają się bardzo rzadko. Jednak tym razem redaktorzy z serwisu HighLab.pl przygotowali dla Was niespodziankę i zapraszają do beta testów najnowszego benchmarka, PrimeBench.

PrimeBench jak sama nazwa wskazuje oblicza liczby pierwsze i zwraca czas wykonania testu. Mimo że cały program jest bardzo prosty, dobrze obrazuje wydajność procesora i pamięci RAM, a także wykazuje dużą stabilność działania. Dodatkowym atutem testu jest możliwość użycia go nawet na bardzo słabych komputerach, dzięki czemu fani starych komputerów dostają kolejny ciekawy program, co w dzisiejszych czasach zdarza się niezmiernie rzadko.

Ponadto nowy benchmark jest świetną propozycją dla redaktorów i entuzjastów przygotowujących testy i recenzje sprzętu. Tak jak było wspomniane, PrimeBench cechuje się dużą stabilnością i wrażliwością na zmiany sprzętu.

Program dostępny jest za darmo, a najnowszą wersję można pobrać z serwerów SourceForge. W razie pytań lub problemów warto odwiedzić oficjalny support programu na stronie HighLab.pl i ForumPecet.pl

Link do oficjalnego downloadu: https://sourceforge.net/projects/primebench/files/latest/download

Link do oficjalnego forum: http://forumpecet.pl

Źródło: Informacja prasowa Highlab.pl

Napisz komentarz