Najtańsze kino domowe od dzisiaj jeszcze tańsze – świąteczna obniżka cen projektorów Acer H6500

Warszawa (5. grudnia 2012) – Firma Acer informuje o świątecznej obniżce cen popularnego i niezwykle uniwersalnego projektora. Od dzisiaj, aż do końca roku, projektor multimedialny Acer H6500 można będzie nabyć w atrakcyjnej cenie 2799 zł. „Acer H6500 to nie tylko najwyższa jakość obrazu i ogromne bogactwo szczegółów – to także możliwość wyświetlania najlepszych filmów i gier na obrazie z przekątną ponad 750 centymetrów! Wierzymy, że rodzinne święta to doskonała okazja do zainteresowania się naszymi projektorami, szczególnie w nowej, jeszcze lepszej cenie!” – komentuje Patryk Roszko, Peripherial Business Unit Manager w polskim oddziale firmy Acer.

Mimo niewielkich rozmiarów i wadze wynoszącej zaledwie 2,5 kg, projektor Acer H6500 to prawdziwie funkcjonalne urządzenie, cieszące się uznaniem licznej rzeszy odbiorców. Począwszy od dzisiaj, aż do końca roku, projektor jest sprzedawany w niższej cenie, stając się jedną z najatrakcyjniejszych ofert w tym segmencie rynku. Dzięki możliwości uzyskania obrazu w gigantycznym rozmiarze 300” (762 cm) oraz cichej pracy (28dBA w trybie ECO), projektor Acer H6500 przypadnie do gustu szczególnie osobom ceniącym sobie komfort oglądania. Urządzenie wyświetla obraz Full HD w rozdzielczości 1080p przy jasności 2100 lumenów i kontraście wynoszącym 10000:1. Za doskonałą jakość wyświetlanych materiałów odpowiada technologia DynamicBlack™, która dzięki dynamicznej regulacji przesłony znacznie poprawi kontrast. Analiza każdej z klatek wyświetlanego obrazu pozwoli uzyskać głębszą czerń i jeszcze lepsze przedstawienie jasnych scen. Stworzony z myślą o prawdziwych kinomanach tryb True 24p sprawia, że Acer H6500 wyświetla pełną treść wideo z szybkością 24 klatek na sekundę – dokładnie tak, jak robią to projektory kinowe!

Doskonałe właściwości świetlne to zasługa wysokiej jakości lampy OSRAM, o żywotności  aż 6000 godzin w trybie Extreme Eco (3500 w trybie standardowym). Łatwa komunikacja z komputerami PC, Mac, konsolami jest możliwa za pośrednictwem portu HDMI, natomiast za wygodę podczas transportu odpowiada dołączana torba.

Źródło: Informacja prasowa, Acer

Napisz komentarz