AVerMedia Live Gamer Portable – prototyp nowego urządzenia zostanie zaprezentowany podczas Dreamhack Winter 2012

Firma AVerMedia Technologies, Inc., producent znany z branży multimediów, zapowiedziała dzisiaj swoją obecność na mistrzostwach Dreamhack Winter 2012, podczas których zostanie ujawniony prototyp „Live Gamer Portable” – skierowanej do graczy nagrywarki, wykorzystującej łączność USB. Odwiedzający Dreamhack będą mogli, jako pierwsi na świecie, zapoznać się z najpotężniejszym urządzeniem od AVerMedia.

Live Gamer Portable, podobnie jak doceniany przez graczy Live Gamer HD, jest oparty na interfejsie PCIe 1080p i oferuje sprzętową kompresję obrazu. Powstające z myślą o ambitnych graczach i autorach „streamów” urządzenie umożliwi przechwytywanie i strumieniowanie rozgrywki w jakości 1080p w czasie rzeczywistym. Poza Live Gamer Portable, goście Dreamhack Winter będą mogli zapoznać się z pełną gamą dostępnego na rynku sprzętu AVerMedia dla graczy.

Uczestnicząc w Dreamhack Winter 2012 i nawiązując partnerstwo ze znaną drużyną Frantic, firma AVerMedia podkreśla rolę elektronicznej rozrywki we współczesnym rynku technologicznym. Goście największego festiwalu gier będą mogli wziąć w codziennych meczach i zmierzyć się z czołowymi graczami z całego świata. Reprezentacja StarCraft II drużyny Frantic weźmie udział w eliminacjach do turnieju Dreamhack Winter EIZO Open, prosto ze stanowiska AVerMedia. Wszyscy gracze są zaproszeni do wspólnego kibicowania i obserwowania e-sportowych zmagań na najwyższym światowym poziomie.

 Bądź na bieżąco i dowiedz się więcej obserwując www.facebook.com/AVerMediaPoland i www.facebook.com/AVerMedia.GamerZone.

Więcej informacji na www.AVerMedia.com.

Źródło: Informacja prasowa AVerMedia

Napisz komentarz