Wstawianie twarzy do zdjęcia – przerabianie zdjęć online. Dodawanie tła do zdjęcia, darmowy fotomontaż.

Przerabianie zdjęć w internecie – dodajemy tło, lub twarz do zdjęcia (fotomontaż).

Dużą popularnością cieszą się porady dotyczące przerabiania zdjęć w internecie, dlatego postanowiłem pokazać kilka dodatkowych możliwości na szybki fotomontaż zdjęć online. Jeżeli chciałbyś w ciekawy sposób zmienić wygląd zdjęcia: dodać nowe tło, wstawić twarz do jednego z wielu szablonów zdjęć, lub uzyskać ciekawe efekty przeczytaj ten poradnik.

Pierwszy serwis do przerabiania zdjęć w internecie, który chciałbym zaprezentować znajdziecie pod adresem: www.faceinhole.com/us

FACEinHOLE com Who do you want to be today 420x150 Wstawianie twarzy do zdjęcia   przerabianie zdjęć online. Dodawanie tła do zdjęcia, darmowy fotomontaż.

Znajduje się tam wiele szablonów zdjęć, które mogą posłużyć do fotomontażu – począwszy od okładek magazynów, kostiumy po szablon modelki, sportowca, czy ulubionego bohatera z gry, lub bajki. Po wybraniu odpowiedniego szablonu wystarczy na niego kliknąć – pojawi się puste miejsce, do którego trzeba będzie wkleić twarz:

FACEinHOLE com CAPTAIN AMERICA 420x323 Wstawianie twarzy do zdjęcia   przerabianie zdjęć online. Dodawanie tła do zdjęcia, darmowy fotomontaż.

Zdjęcie twarzy możemy wczytać z dysku komputera, wykorzystać do tego celu kamerkę internetową, albo zdjęcia wrzucone do profilu w serwisie Facebook. Serwis zawiera naprawdę mnóstwo dobrej jakości zdjęć, które możemy wykorzystać i dosłownie w kilka minut zobaczyć siebie, lub znajomego w całkiem nowym świetle.

Drugim serwisem do przerabiania zdjęć w internecie i darmowego fotomontażu jest funphotobox.com

FunPhotoBox Photofunia picjoke  Photo Effects and Photo Fun  Imikimi imagechef befunky 420x292 Wstawianie twarzy do zdjęcia   przerabianie zdjęć online. Dodawanie tła do zdjęcia, darmowy fotomontaż.

Nie jest to co prawda serwis, gdzie możemy zamienić się w superbohatera, ale możemy nadać naszej fotografii całkiem nowego kształtu. W tym wypadku również możemy wkleić zdjęcie naszej twarzy, ale równie dobrze sprawdzi się tutaj całe zdjęcie. Szablonów z których możemy skorzystać jest trochę mniej, niż w poprzednim serwisie, ale powinniśmy znaleźć coś dla siebie.

Zapraszam również do przejrzenia innych stron do przerabiania zdjęć, które pojawiły się na portalu komputerowym (czekam również na wasze komentarze).

Napisz komentarz