Wstawianie twarzy do zdjęcia – przerabianie zdjęć online. Dodawanie tła do zdjęcia, darmowy fotomontaż.

Przerabianie zdjęć w internecie – dodajemy tło, lub twarz do zdjęcia (fotomontaż).

Dużą popularnością cieszą się porady dotyczące przerabiania zdjęć w internecie, dlatego postanowiłem pokazać kilka dodatkowych możliwości na szybki fotomontaż zdjęć online. Jeżeli chciałbyś w ciekawy sposób zmienić wygląd zdjęcia: dodać nowe tło, wstawić twarz do jednego z wielu szablonów zdjęć, lub uzyskać ciekawe efekty przeczytaj ten poradnik.

Pierwszy serwis do przerabiania zdjęć w internecie, który chciałbym zaprezentować znajdziecie pod adresem: www.faceinhole.com/us

FACEinHOLE_com - Who do you want to be today

Znajduje się tam wiele szablonów zdjęć, które mogą posłużyć do fotomontażu – począwszy od okładek magazynów, kostiumy po szablon modelki, sportowca, czy ulubionego bohatera z gry, lub bajki. Po wybraniu odpowiedniego szablonu wystarczy na niego kliknąć – pojawi się puste miejsce, do którego trzeba będzie wkleić twarz:

FACEinHOLE_com - CAPTAIN AMERICA

Zdjęcie twarzy możemy wczytać z dysku komputera, wykorzystać do tego celu kamerkę internetową, albo zdjęcia wrzucone do profilu w serwisie Facebook. Serwis zawiera naprawdę mnóstwo dobrej jakości zdjęć, które możemy wykorzystać i dosłownie w kilka minut zobaczyć siebie, lub znajomego w całkiem nowym świetle.

Drugim serwisem do przerabiania zdjęć w internecie i darmowego fotomontażu jest funphotobox.com

FunPhotoBox - Photofunia, picjoke_ Photo Effects and Photo Fun_ Imikimi, imagechef, befunky

Nie jest to co prawda serwis, gdzie możemy zamienić się w superbohatera, ale możemy nadać naszej fotografii całkiem nowego kształtu. W tym wypadku również możemy wkleić zdjęcie naszej twarzy, ale równie dobrze sprawdzi się tutaj całe zdjęcie. Szablonów z których możemy skorzystać jest trochę mniej, niż w poprzednim serwisie, ale powinniśmy znaleźć coś dla siebie.

Zapraszam również do przejrzenia innych stron do przerabiania zdjęć, które pojawiły się na portalu komputerowym (czekam również na wasze komentarze).

Tagi:, ,

2 komentarze

  1. Martyna napisał(a):

    hejj

  2. Aleksander napisał(a):

    Piraci z karaibów jack sparrow

Napisz komentarz