Tłumaczenie dokumentów, plików w internecie. Jak przetłumaczyć całe dokumenty doc, pdf.

Jak przetłumaczyć całe dokumenty online ?

Nie musisz tłumaczyć wyrazu po wyrazie, za pomocą odpowiednich narzędzi – możesz skorzystać z rozbudowanych translatorów, które tłumaczą całe dokumenty. Dowiedz się jak korzystać z translatora Google, aby przetłumaczyć dokumenty w formacie doc, pdf, txt i wielu innych….

tłumacz dokumentów całychflickr, Sean MacEntee

 Translator Google to potężne narzędzie, które obsługuje ponad 60 języków w tym między innymi: angielski, niemiecki, włoski, polski, chiński, francuski, grecki, chorwacki, czy albański. Pozwala on nie tylko tłumaczyć poszczególne wyrazy, z możliwością ich odsłuchania, ale również dokonywać tłumaczenia obcojęzycznych dokumentów w różnych formatach np. pdf, doc, docx, odc itp…

Aby skorzystać z translatora dokumentów, należy przejść na stronę: http://translate.google.pl/ – pod miejscem, gdzie istnieje możliwość wpisania tekstu do tłumaczenia klikamy odnośnik przetłumacz dokument:

Tłumacz Google

W kolejnym kroku wybieramy dokument do tłumaczenia z dysku i klikamy przycisk tłumacz:

jak przetłumaczyć dokument

Po chwili otrzymamy gotowy przetłumaczony dokument.

Tagi:,

4 komentarze

  1. dzoo napisał(a):

    nie tłumaczy , pokazuje puste strony jak przetłumaczone

  2. marcin napisał(a):

    a co w przypadku jeśli google tłumaczy tylko jakąś 1/100 tekstu? za duży plik?

  3. makumba napisał(a):

    potrzebuje przetłumaczyc świadectwo czeladnika ze skanowane z orginau próbuje przez tłumacz gogle ale to nic nie daje wyskakuje nieobsługiwany plik jak przetłumaczyć?

Napisz komentarz