Test wydajności procesora online. Przetestuj swój komputer !

Nie chcesz instalować na dysku programów pozwalających przetestować wydajność komputera, a mimo wszystko chcesz uzyskać informację o skuteczności zestawu komputerowego? Polecamy darmowe aplikacje internetowe, które sprawdzą test wydajności procesora online. Dowiedz się, czy twój komputer jest równie wydajny co zestawy komputerowe internautów, a może czas dokonać wymiany podzespołów komputerowych.

SilverBench – CPU Benchmark Online

Silverbench, to aplikacja wykonana w technologii SilverLight, która sprawdza wydajność jednostki CPU z wykorzystaniem techniki generowania fotorealistycznych trójwymiarowych scen (ang. raytracing). Do dyspozycji będziemy mieli możliwość przetestowania zarówno wydajności (Benchmark), oraz stabilności działania procesora (Stress test).

test procesora online

Po przeprowadzeniu testu i uzyskaniu wyniku, możemy przejść do zakładki Results i porównać osiągnięty wynik, z wynikami innych internautów, którzy również sprawdzili wydajność swojego komputera.

Test procesora online – Komputer Świat

Ciekawa aplikacja została również opublikowana na łamach Komputer Świat: http://www.komputerswiat.pl/aplikacje/test-procesora-online.aspx

Według autorów wynik testu ma nam pozwolić sprawdzić szybkość komputera, a dokładniej wydajność procesora. Po kliknięciu przycisku Start, będziemy musieli odczekać kilka minut – a na koniec otrzymamy wyniki z testu:

test procesora

W menu pod wynikami testu dowiemy się również jaką skalą wydajności posługują się pozostali użytkownicy. Innymi słowy sprawdzimy jakie czasy uzyskali pozostali internauci, którzy zdecydowali się przeprowadzić test. W przedstawionym benchmarku brakuje nam jedynie informacji o tym, z jakich procesorów korzystali uczestnicy – pomogłoby to na przykład podczas modernizacji zestawu komputerowego.

Powyżej możecie zobaczyć wyniki testu uzyskane przez jeden z naszych komputerów – zachęcamy, abyście w komentarzach pochwalili się jakie osiągnęliście wyniki.

6 komentarzy

 1. rocco1900 pisze:

  witam, moja punktacja to 7.50s

 2. Jacek pisze:

  korekx 4,86 s Asrock x99x Kiler3.1 cpu i75930

 3. Tom pisze:

  Najwolniejszy to mój 178,14 jeszcze nikt tego rekordu nie pobił
  kiedyś robiłem tu test pc z procesorem 300mhz

 4. pablo pisze:

  intel g2030 3ghz

Napisz komentarz