5 przydatnych rozszerzeń dla Google Chrome

Oto zbiór kilku najbardziej przydatnych rozszerzeń i dodatków dla Google Chrome, które ułatwią Ci pracę z komputerem.

ChromeWebStore_BadgeWBorder_v2_496x150

#1 Adblock Plus

adblock

Najlepszy program do blokowania uciążliwych i natrętnych reklam w Chrome. Dodatkowo blokuje oprogramowanie śledzące, malware oraz przyciski portali społecznościowych. Ponadto umożliwia on łatwe wyłączenie go w przypadku gdy strona blokuje wejście lub na konkretnych stronach, które chcemy wspierać poprzez nieblokowanie reklam.

Do pobrania: tutaj

#2 YouTube™ Picture in Picture (Beta)

ytdodatek

Dodatek ten pozwala na minimalizację odtwarzanego filmu w serwisie YT podczas wyszukiwania lub przeglądania zawartości kanału. Rozwiązanie znane z aplikacji mobilnej YT na smartfony i tablety zostało przeniesione dzięki temu dodatkowi do Chrome. Uwaga dodatek jest w wersji Beta i czasami mogą wystąpić drobne problemy z poprawnym odtwarzaniem filmów.

Do pobrania tutaj

#3 Steam Inventory Helper

steam

Dodatek dedykowany dla graczy posiadających swoje biblioteki gier na Steam. Roszerzenie pokazuje ceny przedmiotów podczas dokonywania wymiany z innym użytkownikiem, pozwala również na szybki zakup lub szybką sprzedaż po cenie minimalnej wybranego przez nas przedmiotu na Rynku Steam. Zawiera też możliwość szybkiego wyszukiwania przedmiotów w naszym ekwipunku.

Do pobrania tutaj

#4 App Launcher for Facebook

Zrzut ekranu (213)

Aplikacja dla Google Chrome, która uruchamia Facebooka na naszym komputerze w formie aplikacji. W praktyce rozwiązanie nie różni się niczym od uruchomionego serwisu w przeglądarce jednak pozwala nam na szybkie zarządzanie naszym Facebookiem z oddzielnego okna. Dodatkowo możemy utworzyć szybki skrót na pulpicie, co pozwoli nam na szybkie otwieranie tego serwisu społecznościowego.

Do pobrania tutaj

#5 Pulpit zdalny Chrome

chrome pulpit2

Aplikacja dla Google Chrome pozwalająca na korzystanie z naszego komputera poza domem. Wystarczy, że zalogujemy się do aplikacji tym samym adresem gmail co na naszym wcześniej skonfigurowanym komputerze i gotowe, możemy zdalnie sterować naszym komputerem poza domem. Oficjalny poradnik znajduje się pod tym adresem 

Do pobrania tutaj

 

1 Komentarz

  1. Łukasz pisze:

    A przypadkiem YT nie wprowadził już domyślnie takiej funkcji?
    Ja żadnego rozszerzenia nie ściągałem i w sumie nie korzystam z chroma, ale na Operze można zmniejszyć okno z filmem i przeglądać stronę główną.

Napisz komentarz