Przerabianie zdjęć online – foto efekty. Jak przerobić zdjęcia za darmo w internecie.

Przerabianie zdjęć online – uzyskaj niesamowity foto efekt w kilka minut, za pomocą stron internetowych.

W tym poradniku dowiesz się jak przerobić zdjęcie i uzyskać ciekawy efekt w kilka minut – to wszystko dzięki ciekawym stronom do przerabiania zdjęć w internecie. Dowiedz się jak nadać ciekawy wygląd zdjęciom zrobionym aparatem cyfrowym, bez pobierania oprogramowania typu Photoshop i wielkich umiejętności graficznych. Lista darmowych stron do przerabiania zdjęć w internecie, dostępna w tym poradniku pozwoli Ci nadać ciekawy foto efekt do zdjęć.

Pierwszą z ciekawych stron, która pozwala nam odmienić wygląd naszego zdjęcia jest http://funphotobox.com/. Za pomocą tej strony, możemy wstawić własną twarz do zdjęcia kosmonauty, awatara, gladiatora itp… możliwości jest naprawdę sporo.

Dodatkowe foto efekty, możemy uzyskać wybierając menu photo effects – efektów jest naprawdę sporo. A oto efekt, który na stronie do przerabiania zdjęć możemy uzyskać w mniej niż 5 minut:

Minusem tej strony jest ciężkie dopasowanie wybranego zdjęcia do efektu, jaki chcemy uzyskać – nie ma możliwości obracania zdjęcia, pomniejszenia go itp… czasami trzeba wybrać inne zdjęcie, które będzie pasowało do danego efektu, lub sztucznie je powiększyć.

Inną ciekawą stroną pozwalającą na fotomontaż online, jest http://funny.pho.to/. Tutaj również będziemy mogli dokleić twarz do zdjęcia, uzyskując ciekawe efektu, ale serwis oferuje również doklejanie dodatków do zdjęcia np. nakrycia głowy, wystylizować zdjęcie na czarno-białe, kolorowe, dodając rozmaite efekty. Oprócz tego mamy możliwość dodania ciekawych ramek do zdjęć, wykorzystać filtry, które pomalują zdjęcie , czy zrobić kolaż ze zdjęć. Strona ma naprawdę imponujący zbiór efektów na zdjęcia.

Dodatkowo do części efektów, wykorzystywanych jest kilka zdjęć – zaletą tego serwisu jest również umiejętne dopasowanie zdjęcia do wstawianego efektu, nie tak jak poprzednio że ręcznie musimy uciąć fragment zdjęcia, którego w żaden sposób nie można dopasować tak jakbyśmy sobie tego życzyli.

Strona, która również oferuje ciekawe fotoefekty, jest http://www.dumpr.net/ – pozwala nam uzyskać kostkę ze zdjęć, efekt przekształcenia zdjęcia do komiksu itp… Kolejna strona, którą chciałbym wam polecić to http://www.loonapix.com/, która zawiera kategorie takie jak foto efekty, foto ramki, oraz umożliwia wstawienie twarzy do zdjęcia (face effects).

Wybieramy jedną z interesujących kategorii i odnajdujemy interesujący efekt, który będziemy chcieli wykorzystać z naszym zdjęciem.

Podobnie jak pierwsza strona, która umożliwia przerabianie zdjęć online tutaj także możliwości dopasowania zdjęcia są ograniczone i czasami trzeba się sporo natrudzić, aby dodać zdjęcie w taki sposób, aby było widać to czego oczekujemy – ale naprawdę warto.

Powyżej widzicie jedno z przerobionych zdjęć w omawianym serwisie, którego stworzenie ogranicza się do wybrania efektu i załadowania zdjęcia. Stron umożliwiających przerabianie zdjęć w internecie i dodawanie ciekawych efektów jest naprawdę mnóstwo – w kolejnych poradnikach postaram się napisać o innych ciekawych serwisach, przy pomocy których również możemy uzyskać niesamowite efekty.

Tagi:, , , ,

Napisz komentarz