Pobieranie plików bez czekania. Omijanie limitów pobierania w kilku krokach.

Chciałbyś pobierać pliki z pełną prędkością łącza internetowego? A może męczą Cię limity pobierania plików, wyskakujące reklamy i ograniczona prędkość? W tym poradniku prezentujemy jeden z popularnych i co ważniejsze skutecznych sposobów na pozbycie się limitów pobierania plików z takich hostingów jak Catshare, Turbobit, MediaFire, Rapidu, Freakshare i wielu innych. Zobacz jak ominąć limity pobierania plików.

pobieranie bez limitowpixabay, SplitShire

Omijanie limitów pobierania plików

Rapideo, to jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów, który umożliwia pobieranie plików bez limitów. Zaletą serwisu jest fakt, że w jednym miejscu otrzymujemy dostęp do ponad 50 kont premium tj. Catshare, MediaFire, Turbobit, Freakshare, PutLocker, FastShare, Oboom, VipFile i wielu innych.

Z pewnością zastanawiacie się jak to działa w praktyce? Od dłuższego czasu mieliśmy okazję testować usługi serwisu Rapideo i jak dotąd nie mieliśmy z nią żadnych problemów. Warto również nadmienić, że sam serwis promowany jest na czołowych polskich portalach technologicznych i miesięcznikach komputerowych.

rapideo pobieranie bez limitow

Aby pobrać jakikolwiek plik za pomocą Rapideo, wystarczy wkleić odnośnik do okna Twoje pliki, a następnie kliknąć na przycisk Wgraj Pliki.

pobieranie z rapideo

Po kliknięciu przycisku będziemy mogli zdefiniować sposób pobierania pliku:

  • Rapideo Standard – pobieranie plików odbywa się na serwery Rapideo, skąd będziemy mogli pobrać je z pełną prędkością łącza. Pobieranie plików trwa nieco dłużej.
  • Rapideo Instant – pobieramy pliki bezpośrednio z kont hostingowych. Prędkość pobierania zależy od możliwości serwisu hostingowego. Pliki pobierane są natychmiast.
  • Oglądaj – mamy możliwość oglądania filmu bezpośrednio na stronie Rapideo.

Ponownie klikamy przycisk Wgraj Pliki – teraz wystarczy pobrać plik bez limitów na dysk komputera:

pobieranie bez limitow i czekania

Tani serwis do pobierania plików – ile kosztuje Rapideo?

Na wstępie warto powiedzieć, że rejestracja i utrzymanie konta w serwisie Rapideo jest bezpłatne.Dodatkowo podczas pierwszej rejestracji i aktywacji konta na start dostajemy 200MB – w ten sposób możemy przetestować usługę i samodzielnie wydać o niej opinię.

Jeżeli będziemy chcieli pobierać większą liczbę plików, to należy doładować konto – możemy to zrobić na kilka sposobów. Po pierwsze wysyłając SMS’a, po drugie korzystając z przelewu kartą kredytową, lub korzystając z szybkich płatności DOTPAY. Polecamy szczególnie tę ostatnią formę, ponieważ jest dostępna niemal dla każdego i jest tańsza od płatności SMS.

platnosci rapideo

Dodatkowo w serwisie będziemy mogli wykupić kilka form doładowania:

  • doładowanie bezterminowe  – pobieramy ile chcemy (do wielkości doładowania) i kiedy chcemy.
  • doładowanie czasowe – tańsze, ale możemy z niego korzystać przez ograniczoną liczbę dni.

Jak dokonać rejestracji i otrzymać 200MB na start?

Aby dokonać rejestracji w serwisie Rapideo i pobierać pliki bez limitów, należy kliknąć: Rejestruj

rejestracja rapideo

Wypełniamy krótki formularz, w którym podajemy login, hasło i akceptujemy regulamin. Opcjonalnie możemy również podać adres e-mail, do czego gorąco zachęcamy. Adres e-mail możemy uzupełnić również po rejestracji w menu Ustawienia – jeżeli to zrobimy i zweryfikujemy adres e-mail, to za darmo na start otrzymamy 200MB !

Napisz komentarz