Konkursy z nagrodami gwarantowanymi ! Nagrody gwarantowane w internecie – każdy dostaje nagrodę !

Gdzie znaleźć konkursy z nagrodami gwarantowanymi ?

Biorąc udział w jakimkolwiek konkursie, mamy nadzieję na wygraną choćby najmniej atrakcyjnej nagrody – istnieją jednak konkursy z nagrodami gwarantowanymi. Dowiedz się w jaki sposób otrzymać darmowe gadżety, i inne nagrody gwarantowane biorąc udział w konkursach internetowych.

flickr, andymangold

 O tym jak ciężko wygrać nagrodę w konkursie wie chyba każdy, który do tej pory niczego nie wygrał – szansą dla tych osób, są konkursy z nagrodami gwarantowanymi. Inaczej mówiąc nagrodę otrzyma każda osoba, która weźmie udział w konkursie i prawidłowo wykona zadanie konkursowe – nagrody w tego typu konkursach, może nie są super atrakcyjne, ale warto im się przyjrzeć.

Pierwszym ciekawym konkursem, w którym można otrzymać nagrodę gwarantowaną jest „Pisz, dyskutuj i zgarniaj nagrody, czyli stały konkurs dla aktywnych Czytelników Webhosting.pl” – informacja o konkursie dostępna jest na stronie: http://webhosting.pl/Pisz.dyskutuj.i.zgarniaj.nagrody.czyli.staly.konkurs.dla.aktywnych.Czytelnikow.Webhosting.pl

Zasady są proste – wystarczy aktywnie udzielać się na forum, a w zależności od ilości zatwierdzonych postów możemy je wymienić na całkiem sensowne nagrody. Już od 50 napisanych postów dostaniemy piłkę, długopis lub breloczek – najciekawszą nagrodą jest klawiatura, którą zdobędziemy od 500 napisanych postów.

Kolejnym serwisem, który działa w podobny sposób jest http://www.film.com.pl/?q=node/934 – konkurs polega na napisaniu odpowiedniej liczby postów na forum. Nagrodami do wygrania są bilety do kina, książka, płyta CD, zestaw płyt z filmami itp…. – tutaj minimalnym limitem od którego możemy uzyskać nagrodę jest 100 napisanych postów.

Specjalnym serwisem zbierającym informacje o konkursach z nagrodami gwarantowanymi jest e-konkursy.info, dostępny pod adresem: http://www.e-konkursy.info/arttopic-7.html

Na stronie znajdziemy informację nie tylko o konkursach z nagrodami gwarantowanymi, ale również konkursami które aktualnie trwają w internecie, konkursami non stop, oraz konkursami sms’owymi. Warto zwrócić uwagę, że w dziale „konkursy nagrody gwarantowane” w większości przypadków wystarczy wypełnić formularz, aby otrzymać prezent – nie trzeba wykonywać żadnego zadania konkursowego (do otrzymania są między innymi próbki produktów, bezpłatne katalogi, koszulki, długopisy itp…)

Ostatnim miejscem na które warto zajrzeć jest forum poświęcone konkursom w sieci, darmowym promocjom i nagrodom gwarantowanym : http://darmowegadzety.com/index.htm

Tagi:, , ,

5 komentarzy

 1. Mirat napisał(a):

  14 stycznia rozpoczęliśmy konkurs na portalu FACEBOOK w którym do wygrania są trzy atrakcyjne nagrody zaproponowane przez wszystkich uczestników konkursu. Do 28 stycznia zbieramy propozycje naszych klientów i fanów dotyczące nagrody głównej.

  Wśród osób, które wytypują nagrodę główną zostanie rozlosowana dodatkowa nagroda przed-konkursowa w postaci bonu uprawniającego do zakupu ze zniżką aż 20%. Dlatego też warto zapoznać się z asortymentem sklepu i wziąć udział w głosowaniu na naszym funpage-u na portalu Facebook.

  Główny konkurs na zasadzie quizu rozpocznie się 15 lutego i potrwa do 28 lutego. Na naszym profilu codziennie emitowane będzie jedno pytanie dotyczące naszych sklepów: Mirat.pl i OryginalneZegarki.pl. Za każdą odpowiedź przyznawane będą punkty, które także będzie można zdobyć poprzez przyciągnięcie swoich znajomych z profilu FB.

  Uczestnik konkursu, który zdobędzie największą ilość punktów otrzyma atrakcyjną nagrodę główną, natomiast dla pozostałych dwóch osób z największą ilością punktów przyznamy drugą i trzecią nagrodę.

  Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 marca 2013 roku wraz z informacją dotyczącą zwycięzców.

 2. Darmowe Gadżety napisał(a):

  Świetny wpis, ale wygranie ciekawej nagrody nie jest łatwe…

 3. agata napisał(a):

  zapraszam na stronę z konkursem na zdjęcie z wakacji, nagrody czekają

Napisz komentarz