Jak przerobić zdjęcie w internecie ? Przerabianie zdjęć online za darmo.

Foto efekty – czyli jak przerobić zdjęcie w internecie.

Przerabianie zdjęć w internecie, ciekawe efekty, które możemy wykorzystać do zdjęć, ramki, fotomontaż to wszystko znajdziesz w tym poradniku. Bez instalowania programów, za darmo możesz wykorzystać masę foto efektów dostępnych w internecie, aby zmienić wygląd zdjęć. Zobacz z jakich stron internetowych warto korzystać, aby uzyskać ciekawe efekty.

Pierwszym ciekawy serwis, który chciałbym przedstawić znajduje się pod adresem: http://www.moronface.com/upload-photo.php – umożliwia on tworzenie karykaturalnych zdjęć, które rozśmieszą Ciebie i twoich znajomych:

Free upload of your face photo 420x376 Jak przerobić zdjęcie w internecie ? Przerabianie zdjęć online za darmo.Źródło: moronface.com

Wystarczy załadować zdjęcie i wybrać sposób, za pomocą którego chcemy je zniekształcić uzyskując ciekawe (często zaskakujące efekty). Na stronie znajduje się również galeria wstawionych zdjęć, wystarczy się im przyjrzeć, aby zobaczyć jakie cuda wychodzą icon wink Jak przerobić zdjęcie w internecie ? Przerabianie zdjęć online za darmo.

Kolejny serwis http://en.picjoke.net/, umożliwia stworzenie fotomontażu – wystarczy wkleić własne zdjęcie, które będzie komponowało się z innym tworząc jedną całość. Możliwości w serwisie jest całkiem sporo – wystarczy przejrzeć listę archiwum znajdującą się po lewej stronie :

Funny photo effects free photo frames online  Photofunia  Funny pictures  Photo funny 420x221 Jak przerobić zdjęcie w internecie ? Przerabianie zdjęć online za darmo.

Po wybraniu efektu, należy uploadować zdjęcie – niczego nie trzeba dostosowywać, wszystko odbędzie się automatycznie – wykonany w ten sposób fotomontaż, możecie zobaczyć poniżej:

fotomontaz 420x310 Jak przerobić zdjęcie w internecie ? Przerabianie zdjęć online za darmo.

To oczywiście nie wszystkie strony, na których możemy przerabiać zdjęcia. Istnieje jeszcze serwis http://www.deefunia.com/, który pozwala uzyskać ciekawe ramki do zdjęć i podobnie jak poprzednio wkleić zdjęcie w tło innego zdjęcia – podstron z efektami jest 11 a na każdej kilkadziesiąt efektów do zastosowania za darmo. Zdjęcie musi być w formacie *jpg, *png, lub *gif – z tego co wiem, problemy mogą być w sytuacji gdy posiadamy zdjęcie zapisane jako *jpeg.

Inną stroną do przerabiania zdjęć jest Photofunia http://www.photofunia.com/ – umożliwia ona uzyskanie ciekawych animacji w formacie gif np. poruszającej się kartki na wietrze, czy palącego się ognia w kominku.

PhotoFunia    photo effects filters free online photo editor 420x370 Jak przerobić zdjęcie w internecie ? Przerabianie zdjęć online za darmo.

Tutaj również mamy spory wybór, a niektóre ze zdjęć są w jakości HD.  Na koniec warto zajrzeć jeszcze na serwis http://www.funnywow.com/,w którym znajdują się całkiem ładne „podkłady” pod nasze zdjęcie – tak jak poprzednio i tutaj wystarczy wybrać efekt, wysłać zdjęcie które chcemy przerobić i gotowe. Tutaj jednak będziemy musieli ręcznie dostosować wymiary zdjęcia – co może sprawiać nieco trudności przy niestandardowych fotografiach.

1 Komentarz

  1. JustDoIt pisze:

    do zmiany formatu zdjęcia (rozszerzenia), zmiany rozmiarów i dodawanie efektów polecam narzędzia na stronie http://konwertujplika.pl

Napisz komentarz