Jak przerobić zdjęcie w internecie ? Przerabianie zdjęć online za darmo.

Foto efekty – czyli jak przerobić zdjęcie w internecie.

Przerabianie zdjęć w internecie, ciekawe efekty, które możemy wykorzystać do zdjęć, ramki, fotomontaż to wszystko znajdziesz w tym poradniku. Bez instalowania programów, za darmo możesz wykorzystać masę foto efektów dostępnych w internecie, aby zmienić wygląd zdjęć. Zobacz z jakich stron internetowych warto korzystać, aby uzyskać ciekawe efekty.

Pierwszym ciekawy serwis, który chciałbym przedstawić znajduje się pod adresem: http://www.moronface.com/upload-photo.php – umożliwia on tworzenie karykaturalnych zdjęć, które rozśmieszą Ciebie i twoich znajomych:

Źródło: moronface.com

Wystarczy załadować zdjęcie i wybrać sposób, za pomocą którego chcemy je zniekształcić uzyskując ciekawe (często zaskakujące efekty). Na stronie znajduje się również galeria wstawionych zdjęć, wystarczy się im przyjrzeć, aby zobaczyć jakie cuda wychodzą 😉

Kolejny serwis http://en.picjoke.net/, umożliwia stworzenie fotomontażu – wystarczy wkleić własne zdjęcie, które będzie komponowało się z innym tworząc jedną całość. Możliwości w serwisie jest całkiem sporo – wystarczy przejrzeć listę archiwum znajdującą się po lewej stronie :

Po wybraniu efektu, należy uploadować zdjęcie – niczego nie trzeba dostosowywać, wszystko odbędzie się automatycznie – wykonany w ten sposób fotomontaż, możecie zobaczyć poniżej:

To oczywiście nie wszystkie strony, na których możemy przerabiać zdjęcia. Istnieje jeszcze serwis http://www.deefunia.com/, który pozwala uzyskać ciekawe ramki do zdjęć i podobnie jak poprzednio wkleić zdjęcie w tło innego zdjęcia – podstron z efektami jest 11 a na każdej kilkadziesiąt efektów do zastosowania za darmo. Zdjęcie musi być w formacie *jpg, *png, lub *gif – z tego co wiem, problemy mogą być w sytuacji gdy posiadamy zdjęcie zapisane jako *jpeg.

Inną stroną do przerabiania zdjęć jest Photofunia http://www.photofunia.com/ – umożliwia ona uzyskanie ciekawych animacji w formacie gif np. poruszającej się kartki na wietrze, czy palącego się ognia w kominku.

Tutaj również mamy spory wybór, a niektóre ze zdjęć są w jakości HD.  Na koniec warto zajrzeć jeszcze na serwis http://www.funnywow.com/,w którym znajdują się całkiem ładne „podkłady” pod nasze zdjęcie – tak jak poprzednio i tutaj wystarczy wybrać efekt, wysłać zdjęcie które chcemy przerobić i gotowe. Tutaj jednak będziemy musieli ręcznie dostosować wymiary zdjęcia – co może sprawiać nieco trudności przy niestandardowych fotografiach.

Tagi:,

1 Komentarz

  1. JustDoIt napisał(a):

    do zmiany formatu zdjęcia (rozszerzenia), zmiany rozmiarów i dodawanie efektów polecam narzędzia na stronie http://konwertujplika.pl

Napisz komentarz