Jak oglądać filmy i seriale bez limitów ? Gdzie oglądać filmy i seriale ?

W tym poradniku dowiesz się gdzie oglądać filmy i seriale bez limitów, oraz co jest potrzebne do oglądania seriali całkowicie za darmo w internecie. Przedstawiamy serwis, dzięki któremu będziesz mógł bez limitów, za darmo obejrzeć najnowsze filmy i seriale dostępne w internecie. Wiem, że artykuły dotyczące oglądania filmów i seriali w internecie cieszą się sporym zainteresowaniem, dlatego postanowiłem napisać sposób, dzięki któremu ułatwicie sobie dostęp do tej formy rozrywki.

darmowe seriale i filmy

Wiele serwisów z filmami i serialami daje użytkownikowi możliwość oglądania wideo przez określony czas, lub od razu żąda zapłaty za dostęp premium. Istnieją jednak serwisy, które nadal są darmowe i nie mają takich ograniczeń. Jako pierwszy przykład z brzegu mogę podać Youtube, gdzie znajdziecie również sporo filmów i seriali – wystarczy skorzystać z wyszukiwarki.

Nie będzie tutaj jednak mowy o YT, ale o serwisie hostingu plików jakim jest Video AnyFiles, dostępnym pod adresem: http://video.anyfiles.pl/index.jsp .Video AnyFiles jest niepozorny, a szata graficzna serwisu pozostawia wiele do życzenia – pomimo tego znajdziemy tutaj sporo materiałów (w tym filmów i seriali).

darmowe filmy i seriale anyfiles

Za pomocą dostępnej wyszukiwarki, będziemy mogli znaleźć interesujący film, bądź serial:

wyszukiwarka filmów

Chcąc wyszukać materiał wideo dostępny w języku polskim – możemy w wyszukiwarce dodać przedrostek „PL”, wtedy zawęzimy wyniki wyszukiwania. Dodatkowo w opcjach wyszukiwania możemy określić takie informacje jak kategoria, standard wideo (w tym HD), okres czasu, lub użytkownika, który dodał materiał:

opcje wyszukiwania anyfiles

Serwis oczywiście umożliwia oglądania filmów w trybie pełnoekranowym i nie wymaga rejestracji użytkownika (chociaż z informacji, które znalazłem może się okazać, że filmy ładują się szybciej dla zarejestrowanych użytkowników).

Tagi:, , , ,

7 komentarzy

 1. PanKontektowy pisze:

  Polecam wszystkim stronę: http://kinomaniakhd.pl/
  Filmy,Seriale,Bajki,TV w jakości HD (720p i 1080p)
  Najnowsze odcinki:
  Pamiętników Wampirów
  Gry o Tron
  The Originals
  Arrow itp
  Bez limitów, bez rejestracji za darmo
  Oglądaj również na urządzeniach mobilnych

 2. Maciej K pisze:

  Też polecam stronkę video-online.u-seo24.pl 🙂 masz darmowe filmy, tylko że z limitem, ale jak się postarasz to będziesz miał na pewno opcję obejścia limitów

 3. PiterT pisze:

  Trzeba uważać , większość serwisów przekierowuje na strony gdzie sprytnie namawiają do wysyłania smsów , tych dużych.

 4. Namien pisze:

  Dokładnie dużo serwisów zachowuje nasze dane. Teraz jestem tego świadomy i dlatego korzystam z http://www.filefox.pl podczas ściągania plików i muzyki bo nie przechowują IP i naszej historii.

 5. Marcel pisze:

  Polecam stronę GoldVOD.tv !! Telewizja online HD, Filmy, Seriale i Kabarety ! Sprawdź już teraz! goldvod.tv

 6. Magda pisze:

  A ja oglądam na Next24.pl 🙂
  Fajnie i bez limitów :p

Napisz komentarz