Internetowy budzik – komputerowy budzik online. Darmowy budzik w internecie.

Internetowy budzik – obudź się na czas !

W tym poradniku przedstawię kilka stron internetowych, które funkcjonalnością przypominają budzik. Wystarczy ustawić odpowiedni czas, wybrać rodzaj muzyki, która ma nas obudzić i poczekać na efekt. Zobacz najciekawsze internetowe budziki, dzięki którym nigdy nie zapomnisz pójść na spotkanie, czy zrobić ważnych rzeczy.

Online Alarm Clock 420x154 Internetowy budzik  komputerowy budzik online. Darmowy budzik w internecie.

Pierwszą ciekawą stroną, która oferuje darmowe budzenie w internecie jest http://kukuklok.com/ – aby ustawić budzik wystarczy przełącznikami wybrać odpowiedni czas, oraz rodzaj muzyki np. militaria, pianie kogutów, muzyka rockowa, czy zwyczajny dźwięk budzika – następnie naciskamy przycisk „set alarm”.

Polska strona z budzikiem internetowym o podobnych możliwościach, znajduje się pod adresem: superbudzik.pl. Wszystko wykonuje się prawie identycznie, z tym wyjątkiem, że jest po polsku icon wink Internetowy budzik  komputerowy budzik online. Darmowy budzik w internecie.

Bardzo fajny budzik internetowy znajduje się na stronie: http://www.metaclock.com/

Your Online Alarm Clock MetaClock 372x420 Internetowy budzik  komputerowy budzik online. Darmowy budzik w internecie.

Otrzymujemy tutaj możliwość ustawienia ładnej muzyki, która ma zostać odtworzona, po upłynięciu czasu – a także dodatkowego tekstu np. co zaplanowaliśmy na tę chwilę.

3 Komentarzy

 1. Artur pisze:

  Bardzo ciekawa sprawa z tym budzikiem. Ciekawe czy da radę z moim spóźnialstwem…

 2. KITT pisze:

  Jedyny u mnie problem to… słabe głośniki w lapku ;) Muszę zakupić sobie kabel Jack i podpiąć do wieży – wtedy chyba obudzę pół bloku

 3. Prez pisze:

  METACLOCK! :D

Napisz komentarz