Edytor zdjęć online – darmowy edytor do zdjęć. Przerabianie i retusz zdjęć w internecie.

Darmowe przerabianie i retusz zdjęć w internecie PIXL EXPRESS.

Za pomocą Pixl Express w kilka chwil zmienisz wygląd zdjęć cyfrowych – dodasz ciekawe efekty, obetniesz zdjęcie, zmienisz kontrast i jasność, a także dodasz ramkę, lub tekst do zdjęcia. Zobacz jak posługiwać się darmowym edytorem zdjęć online pixl express.

Istnieje wiele narzędzi do przerabiania zdjęć – w tym poradniku chciałbym przedstawić edytor zdjęć w internecie, a dokładnie serwis http://pixlr.com/express/ . Gdy wejdziemy na stronę, będziemy mogli wskazać zdjęcie, które chcemy przerobić:

Po załadowaniu zdjęcia, zobaczymy kilka funkcji do dyspozycji min. możliwość zmiany rozmiaru zdjęcia, malowanie po zdjęciu, czy dodanie różnorodnych filtrów graficznych:

Najciekawsze moim zdaniem są pierwsze trzy opcje tzn. Adjustment, Effect, oraz Overlay. W pierwszej opcji mamy możliwość regulacji bardzo wielu funkcji np. wybierając opcję Adjustment -> Color, możemy zmienić całkowicie barwy naszego zdjęcia:

Tak naprawdę wystarczy wybrać odpowiednią opcję i pobawić się suwakami, aby zobaczyć zaskakujący efekt – możliwości tego darmowego edytora są bardzo duże:

Wystarczy kilka modyfikacji, aby uzyskać efekty podobne do poniższych – całość nie zabiera nawet pięciu minut:

Każdą wprowadzoną zmianę możemy cofnąć – wystarczy skorzystać z przycisku znajdującego się u góry po prawej stronie „undo”. Warto samodzielnie sprawdzić jakie możliwości ma ten edytor zdjęć online – jest prosty w obsłudze, a co najważniejsze nie wymaga instalowania na komputerze dodatkowych pluginów i innych rzeczy.

Tagi:, , ,

2 komentarze

  1. Marlena napisał(a):

    Fajna stronka

  2. mari202 napisał(a):

    Dzięki za szczegółowy opis.
    Polecam też polski edytor Fotteria.pl

Napisz komentarz