Darmowy tłumacz internetowy – jak przetłumaczyć stronę internetową. Translator tekstu stron internetowych.

Jak przetłumaczyć zawartość zagranicznych stron internetowych ? Darmowy tłumacz stron internetowych i całych zdań.

tlumacz 300x139 Darmowy tłumacz internetowy   jak przetłumaczyć stronę internetową. Translator tekstu stron internetowych.

W obecnych czasach znajomość obcych języków bardzo się przydaje – pozwala nie tylko komunikować się z obcokrajowcami, ale także pozyskiwać wiedzę z zagranicznych stron internetowych. Jeżeli wiele zdań jest dla nas niezrozumiałych i nie radzimy sobie zbyt dobrze z tłumaczeniem skorzystajmy z darmowych translatorów dostępnych w internecie. Przy pomocy tłumaczy internetowych przetłumaczymy nie tylko pojedyncze wyrazy, ale także całe zdania i strony internetowe.

Polsko angielski tłumacz online

Pierwszym ciekawym tłumaczem dostępnym bezpłatnie w internecie jest Translate.pl, dostępny pod adresem: http://www.translate.pl/pl.php4.

Tłumacz co prawda nie jest doskonały, ale za jego pomocą możemy zrozumieć kontekst zdania. Dodatkowo w nawiasach podpowiada wyrazy, które mogą pasować do tekstu. Minusem tego rozwiązania jest brak możliwości tłumaczenia całych stron internetowych.

Elektroniczne polsko angielsko polski slownik i tlumacz online 300x194 Darmowy tłumacz internetowy   jak przetłumaczyć stronę internetową. Translator tekstu stron internetowych.

Translator Translatica

Tłumacz Translatica, pozwala na przetłumaczenie tekstów zapisanych w języku angielskim, rosyjskim, oraz niemieckim. Tłumaczenia za pomocą strony: http://www.translatica.pl/translatory/ są trafniejsze, być może dlatego, że firma publikuje również słowniki obcojęzyczne i komercyjne programy do tłumaczenia tekstów. Podstawowym źródłem słownictwa są Wielkie Słowniki PWN.

Translator tlumacz angielsko niemiecko rosyjsko polski biuro tlumaczen slownik 300x272 Darmowy tłumacz internetowy   jak przetłumaczyć stronę internetową. Translator tekstu stron internetowych.

Tłumacz Onet – pojedyncze wyrazy


Jeżeli zależy nam na tłumaczeniu poszczególnych wyrazów, możemy wykorzystać tłumacz znajdujący się na portalu Onet: http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.html. Możemy szukać wyrazów nie tylko w języku angielskim, czy niemieckim, ale także włoskim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim. Dodatkowo chcąc napisać wyraz obcojęzyczny mamy do dyspozycji znaki, których nie znajdziemy na polskiej klawiaturze.

pilka Tlumacz Onet pl Portal wiedzy 300x254 Darmowy tłumacz internetowy   jak przetłumaczyć stronę internetową. Translator tekstu stron internetowych.

Tłumacz Google – tłumaczenie całych stron internetowych

Godnym uwagi translatorem jest zdecydowanie tłumacz Google, który pozwala nie tylko tłumaczyć pojedyncze wyrazy w czasie rzeczywistym, ale także całe zdania i strony internetowe. Dodatkowo za pomocą przycisku „słuchaj”, możemy odsłuchać tłumaczenie danego zdania w obcym języku. Chcąc przetłumaczyć całą stronę internetową nie musimy kopiować jej zawartości – wystarczy wpisać adres strony do tłumaczenia i kliknąć przycisk „tłumacz” :

Tłumacz Google 300x151 Darmowy tłumacz internetowy   jak przetłumaczyć stronę internetową. Translator tekstu stron internetowych.

Translator Google znajdziemy na stronie: http://translate.google.pl/

Napisz komentarz