Twórz z nami portal komputerowy PCFAQ ! Publikuj własne artykuły !

Chciałbym zachęcić czytelników odwiedzających portal komputerowy PCFAQ.PL do podzielenia się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Jestem przekonany, że wielu z was ma coś do powiedzenia w różnych dziedzinach związanych z tematyką portalu – począwszy od tematów bardziej specjalistycznych, po tematy rozrywkowe.

portal komputerowy, porady komputerowe

Jeżeli jesteś zainteresowany współtworzeniem portalu komputerowego skontaktuj się ze mną pisząc na adres support(małpa)pcfaq.pl

Nie musisz posiadać wyższego wykształcenia, oraz fachowej wiedzy z tematyki komputerowej wystarczy, że lubisz pisać i chcesz się podzielić pasją z innymi. Znalazłeś ciekawy filmik w internecie, a może serwis internetowy, który warto opisać – pamiętaj, że mamy działy poświęcone rozrywce, które również trzeba zapełnić.

Portal komputerowy PCFAQ posiada stabilną grupę odbiorców, co potwierdzają statystyki wyświetleń – a więc będziesz miał dla kogo pisać. Większa liczba ciekawych publikacji na pewno korzystnie wpłynie na odbiór, a tobie pomoże wybić się w internecie i zapunktować w CV.

Nie zwlekaj napisz już dzisiaj – wystarczy odrobina chęci 😉

 

Napisz komentarz