Rusza nowy portal komputerowy 2012 – zobacz czego się spodziewać!

Start nowego portalu komputerowego 2012

I stało się – nowy portal o tematyce komputerowej właśnie rozpoczął działalność. Przeczytaj czego spodziewać się w najbliższym czasie, w jakim kierunku będzie rozwijał się portal PCFAQ i co można na nim znaleźć.

Portal komputerowy PCFAQ, powstał z myślą o użytkownikach komputerów i internetu. To właśnie dla nich przygotowywane są praktyczne porady komputerowe, dzięki którym rozwiążesz masę problemów.

flickr, pasotraspaso

Portal oficjalnie wystartował w Sierpniu 2012 roku – cały czas powstają nowe porady opisujące krok po kroku przystępnym językiem co należy wykonać.

Do niewątpliwych zalet portalu komputerowego PCFAQ zaliczyć należy:

  • użyteczne porady krok po kroku
  • intuicyjny interfejs i ładna szata graficzna
  • możliwość pisania własnych porad przez zarejestrowanych użytkowników
  • tematycznie podzielony zestaw porad

Jako jeden z nielicznych portali komputerowych dajemy możliwość pisania poradników każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić unikalne i przydatne artykuły, widziane z punktu widzenia każdego z nas. Podczas codziennej pracy z komputerem, musimy radzić sobie z obsługą wielu programów – problemy z konfiguracją, błędy, funkcje których nie znamy to zagadnienia często poruszane na forach komputerowych.

Jeżeli znalazłeś rozwiązanie problemu, poznałeś ciekawe funkcje programu  – podziel się swoją wiedzą i napisz artykuł na portalu komputerowym PCFAQ wystarczy się zarejestrować !

Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań – wejdź na portal komputerowy PCFAQ.

Porady na portalu  zostały podzielone tematycznie na kategorię: Windows, Programy, Gry, Internet, oraz Sprzęt. Codziennie na portalu pojawi się nowa porada z szeroko pojętej tematyki komputerowej – problemy związane z systemem Windows, konfiguracja i obsługa programów komputerowych, ciekawe strony internetowe, rozrywka, oraz porady dotyczące sprzętu….

Dla aktywnych uczestników portalu PCFAQ zorganizujemy niebawem atrakcyjne konkursy z nagrodami.

Zapraszamy również do pozostawiania komentarzy pod konkretnymi artykułami – w ten sposób poznamy Wasze opinie i  alternatywne podejście do problemu. Jeżeli pomogliśmy Ci rozwiązać problem – podziękuj w komentarzu (nie jest wymagana rejestracja).

Napisz komentarz