Portal komputerowy: porady komputerowe – czekamy na komentarze.

Czekamy na wasze opinie i komentarze pod artykułami !

Portal komputerowy PCFAQ zawiera obecnie ponad 50 poradników z szeroko rozumianej tematyki komputerowej. Ta liczba w niedługim czasie na pewno urośnie – z dnia na dzień poradników przybywa. Aktualnie trwa również proces promocji nowego portalu komputerowego – staramy się docierać do miejsc w internecie, w których internauci szukają porad komputerowych,  są chętni wiedzy i chcą poznać coś nowego.

flickr, barryskeates

Bardzo cenne są dla nas wszystkie opinie – dlatego prosimy o pozostawianie ich pod konkretnymi artykułami, wystarczy skorzystać z opcji „napisz komentarz”:

Komentarze mogą dodawać wszyscy – nawet osoby niezarejestrowane na portalu komputerowym. W ten sposób poznamy wasze opinie i będziemy lepiej wiedzieć, czego oczekujecie.

Napisanie komentarza naprawdę wiele nie kosztuje – a dzięki niemu będziemy wiedzieć, że nasza praca nie idzie na marne i ktoś jest z niej zadowolony. Zapraszamy również do kontaktu z nami drogą e-mailową pisząc na adres: support[at]pcfaq.pl.

Istnieje możliwość publikowania własnych porad z szeroko rozumianej tematyki komputerowej – napisałeś własny program i chciałbyś pochwalić się jego funkcjonalnością, a może masz stronę internetową, lub rozwiązałeś problem z którym borykałeś się długi czas – zarejestruj się i napisz własną poradę !

Tagi:,

2 komentarze

  1. PLI52KA pisze:

    Witam, bardzo podoba mi się was serwis, dobrze rozbudowany, przepiękna szata graficzna, życzę powodzenia 🙂

  2. przemo pisze:

    Dziękuję za miłe słowa – serwis jest otwarty na nowe propozycje i formy współpracy. Każdy z Was może się przyłączyć i publikować własne porady.
    Portal powstał stosunkowo niedawno, ale jest rozwijany i pozycjonowany.

Napisz komentarz