Portal komputerowy PCFAQ, można śledzić na Google Plus.

Portal komputerowy dostępny również na Google+

Poszerzamy listę portali społecznościowych, na których publikowane są informacje o działalności portalu komputerowego PCFAQ.PL – tym razem do grona serwisów dołączył Google+. Jeżeli posiadasz już swoje konto w serwisie Google+ dołącz do nas i komentuj bieżące wpisy.

Portale społecznościowe nadal cieszą się ogromną popularnością, dlatego postanowiłem o stworzeniu strony portalu komputerowego Pcfaq.pl, właśnie w serwisie Google+. Znajdziecie tam aktualne informacje o działalności portalu komputerowego, rzeczy które zamierzamy zrobić w najbliższym czasie, konkursy organizowane na łamach portalu a także masę innych rzeczy.

Zapraszam do komentowania wpisów, przyczyni się to do zwiększenia popularności portalu a tym samym znajdzie się w nim więcej praktycznych porad komputerowych.

Portal komputerowy dostępny jest w Google+ pod adresem https://plus.google.com/105543617923559410232

Zapraszam i mam nadzieję, że profil portalu komputerowego w serwisie społecznościowym przypadnie wam do gustu 🙂

Tagi:,

2 komentarze

  1. Małgorzata pisze:

    Witam serdecznie,

    czy jest szansa na publikację newsa
    o naszym najnowszym tablecie SteelCore. To jest nasz najlepszy produkt, jak do tej pory, zresztą parametry mówią same za siebie, stąd nasza prośba, żeby tak prezentować jego opis. W przypadku zgody prześlę informację oraz zdjęcia.

  2. przemo pisze:

    Proszę wysłać informację prasową – dane kontaktowe znajdują się na stronie kontakt -> http://pcfaq.pl/kontakt/

Napisz komentarz