Portal komputerowy na telefon – mobilna wersja portalu komputerowego !

Portal komputerowy zoptymalizowany pod telefony komórkowe. Przeglądaj portal PCFAQ za pomocą telefonu komórkowego.

Nasz serwis został zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych – już dzisiaj możesz przeglądać portal komputerowy PCFAQ, za pomocą telefonu komórkowego. Lekka, przejrzysta i dopasowana szata do twojego telefonu komórkowego – taka jest nowa mobilna wersja naszego portalu.

Jedną z najpopularniejszych i wygodnych przeglądarek na urządzenia mobilne jest Opera Mini, którą sam posiadam na swoim urządzeniu mobilnym i polecam. Aby skorzystać z mobilnej wersji portalu, wystarczy w oknie telefonu wpisać adres portalu (taki jak zawsze) http://pcfaq.pl. Urządzenia mobilne są automatycznie rozpoznawane przez zaimplementowany skrypt.

Mobilna wersja portalu znajduje się pod adresem: http://pcfaq.pl/?mobile, aby z powrotem zobaczyć normalny widok portalu komputerowego, w oknie przeglądarki należy wpisać adres: http://pcfaq.pl/?nomobile

Mobilna wersja portalu pozbawiona została „ciężkich” dodatków – w ten sposób niemal błyskawicznie ładowana jest w oknie urządzenia mobilnego (strona główna waży mnie, niż 15KB). Układ mobilnej wersji portalu, zostanie jeszcze zmodyfikowany i nie jest to pierwotny wygląd, który możecie oglądać już dzisiaj.  W najbliższym czasie również główna strona portalu zostanie zmodyfikowana, aby skrócić czas ładowania i ułatwić życie osobom ze słabszym łączem.

Napisz komentarz