Portal komputerowy – małe podsumowanie Grudzień 2012.

Brak komentarzy na portalu komputerowym …

W tym krótkim podsumowaniu chciałbym przedstawić zmiany, które zostaną z czasem wprowadzone na portalu komputerowym, ale także aktualne informacje. Dzięki waszej opinii możliwe będzie ulepszenie portalu o tematyce komputerowej i zrobienie go bardziej przyjaznym dla użytkownika.

flickr, photosteve10

To już prawie 5 miesięcy odkąd wystartował portal komputerowy PCFAQ.PL, mam nadzieję że przez ten czas znaleźliście tutaj interesujące materiały i chętnie do nas wracacie. Liczba artykułów stopniowo rośnie – aktualnie jest ich prawie 150, mam nadzieję że z czasem będzie ich kilkukrotnie więcej. Zadowalający jest fakt, że stale rośnie również liczba użytkowników, którzy przeglądają nasz portal.

Dziwi mnie jednak sytuacja braku komentarzy na portalu – ich liczba w stosunku do odwiedzających jest bardzo mała. Tylko dzięki komentarzom możemy dowiedzieć się, które artykuły wam się podobały, a co wymaga jeszcze pracy – jeżeli znalazłeś jakiś błąd, chcesz nam podziękować, a może masz z czymś problem – napisz komentarz ! Komentarze najłatwiej wystawić będąc zarejestrowanym użytkownikiem – wtedy nie jest wymagane uzupełnienie dodatkowego pola chroniącego przed spamem.

Planowane zmiany na portalu komputerowym:

1. Zwiększenie ilości wyświetlanych postów w kategoriach (Windows,Programy, Internet, Gry, Sprzęt, Rozrywka) z 5 do 8.

2. Zmniejszenie rozmiaru panelu „Najnowsze wieści z portalu” na stronie głównej i przedstawienie go w innej formie.

3. Dodanie panelu „Newsy IT” na stronie głównej, który będzie prezentował nowości ze świata komputerów.

4. Realizacja forum komputerowego, na którym będzie można zaczerpnąć porad związanych z branżą komputerową.

Najbardziej zależy mi na tym ostatnim punkcie – czy waszym zdaniem otwarcie forum komputerowego będzie dobrym pomysłem ? Co chcielibyście, aby znalazło się na takim forum …

Tagi:, , ,

Napisz komentarz