Porady komputerowe – krótkie podsumowanie portalu o tematyce komputerowej.

Portal komputerowy PCFAQ – krótkie podsumowanie (Wrzesień 2012).

To już dwa miesiące od czasu pojawienia się pierwszego artykułu na portalu komputerowym – oczywiście mamy nadzieję, że kolejne dni przyniosą znacznie więcej porad komputerowych. Darmowe porady komputerowe, rozrywka, newsy IT to tylko niektóre z elementów znajdujących się na portalu komputerowym PCFAQ.

flickr,INABA Tomoaki

Co jakiś czas na portalu komputerowym PCFAQ będzie pojawiało się zestawienie statystyk pokazujących plany na przyszłość, tendencje, oraz wasze pomysły na artykuły i inne ciekawostki.  Aktualnie portal komputerowy cały czas się rozwija – pojawiają się nowe porady komputerowe, które zyskują uznanie wśród czytelników:

Każdy z Was, może dodać własny komentarz pod artykułem – nie trzeba być zarejestrowanym, aby tego dokonać. Dodatkowo zachęcam do ustawienia własnego awatara, który będzie pojawiał się obok waszych wpisów w komentarzach – jak ustawić własny awatar (gravatar).

Na portalu pojawia się coraz więcej użytkowników – aktualnie ta liczba nie jest powalająca, ale statystyki pokazują, że odwiedzających jest coraz więcej (rośnie również liczba stałych czytelników).  Zachęcam do aktywnego promowania portalu komputerowego PCFAQ – dzielenia się linkami do artykułów na forach internetowych i innych miejscach w sieci. W ten sposób liczba użytkowników i potencjalnych redaktorów nowych artykułów wzrośnie – a na tym wszystkim zależy. W przyszłości (już niebawem) pojawi się pierwszy konkurs, umożliwiający zdobycie ciekawej nagrody 🙂

Jeszcze raz przypominam, że każda zarejestrowana osoba może pisać porady o tematyce komputerowej, ciekawych stronach internetowych, grach, programach itp…  –jak dodać poradnik przeczytasz tutaj.

Mam nadzieję, że portal Wam się podoba – szata graficzna, układ kategorii, artykuły – i będziecie tutaj częściej zaglądać (przypominam o opcji dodania strony do ulubionych zakładek).

Tagi:, ,

1 Komentarz

  1. januszgajowy pisze:

    Mój laptop się bardzo grzeje podczas oglądania filmów na https://www.kinoman.co na PC jest ok
    co może być przyczyną ?

Napisz komentarz